Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
124 067 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Zakup drzew wraz z dostawą do miasta Włocławek
    Wartość umowy
    6290 zł
    6 ofert
  2. Umowa zawarta
    Część 2Dostawa i nasadzenia z pielęgnacją drzew na terenie miasta Włocławek
    Wartość umowy
    117 777 zł
    6 ofert
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Najkrótszy termin dostawy przedmiotu zamówienia40%Najdłuższy okres gwarancji i rękojmi na wykonany przedmiot zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa drzew wraz z nasadzeniem i pielęgnacją na terenie m. Włocławek oraz zakup drzew wraz z dostawą z podziałem na 2 zadania w ramach zadania pn. „Zielona i niebieska infrastruktura miasta”

Zamawiający Miejski Zarząd Dróg i Zieleni We Włocławku (Włocławek, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa drzew wraz z nasadzeniem i pielęgnacją na terenie m. Włocławek oraz zakup drzew…”, wybierając ofertę wykonawcy Radosław Matczak. Łączna wartość umów: 124 067 zł. Złożono 12 ofert.

Łączna wartość umów
124 067 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,6 ofert
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Radosław Matczak za łącznie 124 067,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIEJSKI ZARZĄD DRÓG I ZIELENI WE WŁOCŁAWKU

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 384814038

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Zielna 13/21

1.5.2.)Miejscowość

Włocławek

1.5.3.)Kod pocztowy

87-800

1.5.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL619 - Włocławski

1.5.7.)Numer telefonu

54 411 64 54 wew. 210

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

biuro@mzdiz.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://mzdiz.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1071591

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Drogi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa drzew wraz z nasadzeniem i pielęgnacją na terenie m. Włocławek oraz zakup drzew wraz z dostawą z podziałem na 2 zadania w ramach zadania pn. „Zielona i niebieska infrastruktura miasta”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5b480caa-71b1-45d2-8231-39791528de3b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00215641

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-05-05

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00071225/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.8 Zielona i niebieska infrastruktura miasta

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00131488

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.251.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

285000,00 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

124067 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakup drzew wraz z dostawą do miasta Włocławek

4.5.3.)Główny kod CPV

77211600-8 - Sadzenie drzew

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

4.5.5.)Wartość części

6290,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Dostawa i nasadzenia z pielęgnacją drzew na terenie miasta Włocławek

4.5.3.)Główny kod CPV

77211600-8 - Sadzenie drzew

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

77211500-7 - Usługi pielęgnacji drzew

4.5.5.)Wartość części

11777700 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6290,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

13470,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6290,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Radosław Matczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6652362956

7.3.3)Ulica

Biele 4b

7.3.4)Miejscowość

Sompolno

7.3.5)Kod pocztowy

62-610

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6290,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-04-09 do 2025-05-09

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

117777 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

236720,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

117777 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Radosław Matczak

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6652362956

7.3.3)Ulica

Biele 4b

7.3.4)Miejscowość

Sompolno

7.3.5)Kod pocztowy

62-210

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-09

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

117777 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-04-09 do 2025-05-09

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

77211600-8Sadzenie drzew
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
478 361 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
289 572 zł889 011 zł
Rozstęp międzykwartylowy
599 439 zł
Źródło próbki
CPV 77211600· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
289 572 zł
Mediana
478 361 zł
Górny kwartyl
889 011 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miejski Zarząd Dróg i Zieleni We Włocławku prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Włocławek.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 124 067 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 77211600-8 (Sadzenie drzew). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Radosław Matczak (Sompolno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.