Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Objęcie nadzorem autorskim i opieką serwisową oprogramowania Systemu ACS

Zamawiający Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie (Tarnów, Małopolskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Objęcie nadzorem autorskim i opieką serwisową oprogramowania Systemu ACS”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w TarnowieTarnów, Małopolskieopublikowano 30 kwietnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 295 354 zł
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

3 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000313408

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Szpitalna 13

1.4.2.)Miejscowość

Tarnów

1.4.3.)Kod pocztowy

33-100

1.4.4.)Województwo

małopolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL217 - Tarnowski

1.4.7.)Numer telefonu

14 631 03 41

1.4.8.)Numer faksu

14 631 03 37

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ssz.tar.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.ssz.tar.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-85a4a122-3c7c-4832-8368-0f93fa53e28b

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00212739

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-04-30

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00493217

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Objęcie nadzorem autorskim i opieką serwisową oprogramowania Systemu ACS

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Objęcie nadzorem autorskim i opieką serwisową oprogramowania Systemu ACS. Okres trwania umowy - 6 m-cy tj od 09.10.2024 r. do 09.04.2025 r.

3.9.)Główny kod CPV

72000000-5 - Usługi informatyczne: konsultacyjne, opracowywania oprogramowania, internetowe i wsparcia

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2024-09-18

4.2.)Okres realizacji zamówienia

od 2024-10-09 do 2025-04-09

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

A - Co. Sp. z o. o.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

120115109

4.3.3.)Ulica

Józefa Chełmońskiego 206

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

31-348

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

6642,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2024/BZP 00526912/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-04-09

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

6642,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

72000000-5Usługi informatyczne: konsultacyjne…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 295 354 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
395 918 zł3 098 041 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 702 123 zł
Źródło próbki
CPV 72000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
395 918 zł
Mediana
1 295 354 zł
Górny kwartyl
3 098 041 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Specjalistyczny Szpital im. E. Szczeklika w Tarnowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 72000000-5 (Usługi informatyczne: konsultacyjne. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.