Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
461 593 zł
Umowa zawarta
29 kwietnia 2025
Okres realizacji
21 dni
Oferty w postępowaniu
2 ofertyodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji na urządzenia i systemy40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

"Doposażenie magazynu szkoleniowego (...) - urządzenia i licencje klienckie systemu zarządzania przepływem towaru oraz składowaniem w magazynie"

Zamawiający Powiat Brzeski (Brzeg, Opolskie) rozstrzygnął postępowanie „Doposażenie magazynu szkoleniowego (...) - urządzenia i licencje klienckie systemu…”, wybierając ofertę wykonawcy LUCA Logistic Solutions Sp. z o.o. Wartość umowy: 461 593 zł. Złożono 2 oferty.

Zamawiający: Powiat BrzeskiBrzeg, Opolskie (powiat Brzeski →)opublikowano 30 kwietnia 2025
Wartość umowy
461 593 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    27 marca 2025

    Termin ofert: 4 kwietnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    30 kwietnia 2025

    2 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LUCA Logistic Solutions Sp. z o.o. (Opole), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 461 592,56 zł (umowę zawarto 29 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 21 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail