Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
9 737 000 zł
Umowa zawarta
15 kwietnia 2025
Okres realizacji
17 miesiące
Oferty w postępowaniu
2 ofertyceny: 9 737 000 zł – 14 860 000 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena70%Termin realizacji zamówienia30%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Łącznej w Wyszkowie

Zamawiający Wyszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. (Wyszków, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz…”, wybierając ofertę wykonawcy PHU BUDOMUR sp. z o.o. Wartość umowy: 9 737 000 zł. Złożono 2 oferty.

Wartość umowy
9 737 000 zł
Liczba ofert
2 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy PHU BUDOMUR sp. z o.o. (Pułtusk), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 9 737 000,00 zł (umowę zawarto 15 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 2 oferty; ceny wahały się od 9 737 000,00 zł do 14 860 000,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 17 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Wyszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 550662420

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Komunalna 1

1.5.2.)Miejscowość

Wyszków

1.5.3.)Kod pocztowy

07-200

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL924 - Ostrołęcki

1.5.7.)Numer telefonu

297423829

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

wtbswyszkow@tbs-wyszkow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.tbs-wyszkow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3a35e7d0-b65f-407f-b962-3a53ad45e264

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Budownictwo i obiekty komunalne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Łącznej w Wyszkowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3a35e7d0-b65f-407f-b962-3a53ad45e264

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00211858

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-30

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00094564

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

WTBS.ZP.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

8485493 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia
1.Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane obejmujące zadanie inwestycyjne w formule Zaprojektuj i wybuduj Wykonanie w trybie zaprojektuj i wybuduj zadania inwestycyjnego pn

„Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego z niezbędną infrastrukturą techniczną oraz zagospodarowaniem terenu przy ul. Łącznej w Wyszkowie ”. 2. Zakres rzeczowy robót budowlanych obejmuje wykonanie stanu „pod klucz” oraz uzyskanie w imieniu Zamawiającego prawomocnej decyzji o pozwoleniu na użytkowanie budynku. Standard wykończenia zawarto w Opisie zamówienia w Wytycznych Technicznych oraz Projekcie Architektoniczno-Budowlanym.

4.5.3.)Główny kod CPV

45211340-4 - Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45211341-1 - Roboty budowlane w zakresie mieszkań

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

9737000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

14860000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

9737000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

PHU BUDOMUR sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5681596998

7.3.3)Ulica

Ogrodowa 5

7.3.4)Miejscowość

Pułtusk

7.3.5)Kod pocztowy

06-100

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

9737000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

17 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45211340-4Roboty budowlane w zakresie budowni…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
849 512 zł
Próbka: 17 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
193 074 zł6 422 046 zł
Rozstęp międzykwartylowy
6 228 972 zł
Źródło próbki
CPV 45211· kategoria CPV (5 cyfr)
Dolny kwartyl
193 074 zł
Mediana
849 512 zł
Górny kwartyl
6 422 046 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Brakuje wystarczającej liczby ogłoszeń z dokładnie tym samym kodem CPV, więc użyliśmy szerszego poziomu: kategoria CPV (5 cyfr).

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wyszkowskie Towarzystwo Budownictwa Społecznego sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wyszków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 9 737 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45211340-4 (Roboty budowlane w zakresie budownictwa wielorodzinnego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: PHU BUDOMUR sp. z o.o. (Pułtusk). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.