Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
144 700 zł
Umowa zawarta
24 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 30 maja 2026
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 144 700 zł – 184 500 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie inspektora nadzoru w branży sanitarnej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania: Modernizacja oczyszczalni ścieków w Kobylcu - Etap II.

Zamawiający Gmina Łapanów (Łapanów, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania: Modernizacja oczyszczalni ścieków w Kobylcu…”, wybierając ofertę wykonawcy IN-TECH Sp. z o.o. Wartość umowy: 144 700 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina ŁapanówŁapanów, Małopolskie (powiat Bocheński →)opublikowano 25 kwietnia 2025
Wartość umowy
144 700 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    19 marca 2025

    Termin ofert: 27 marca 2025 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 kwietnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy IN-TECH Sp. z o.o. (Limanowa), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 144 700,00 zł (umowę zawarto 24 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 144 700,00 zł do 184 500,00 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 maja 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA ŁAPANÓW

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 851660677

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Łapanów 34

1.5.2.)Miejscowość

Łapanów

1.5.3.)Kod pocztowy

32-740

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ug@lapanow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://lapanow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?zamawiajacyId=925198a3-1a07-484a-a4ef-fc7d1dd935b2

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pełnienie nadzoru inwestorskiego dla zadania: Modernizacja oczyszczalni ścieków w Kobylcu - Etap II.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-e4cc5b97-0d58-4ccf-b108-ff9c1f2e717e

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00206740

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00011243/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.3 Nadzór inwestorski nad realizacją zadana pn

Modernizacji oczyszczalni ścieków w Kobylcu - etap II

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Europejski Fundusz Rozwoju Regionalnego, Program: Fundusze Europejskie dla Małopolski 2021-2027 (FEM 2021-2027)

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00154133

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

IFŚ.III.271.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.)Łączna wartość poszczególnych części zamówienia

190053,63 PLN

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

125000 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zakres zamówienia obejmuje nadzór w branżach:; Sanitarnej; Konstrukcyjno-budowlanej; Elektrycznej.
Przedmiot zamówienia obejmuje sprawowanie kontroli i nadzoru inwestorskiego nad robotami budowlanymi przy realizacji zadania: Modernizacja oczyszczalni ścieków w Kobylcu-Etap II, a także współpracę z Zamawiającym w celu skutecznego wyegzekwowania od Wykonawcy robót - wymagań zamawiającego, polegających na: wykonaniu robót zgodnie z zatwierdzoną dokumentacją projektową, przy zastosowaniu odpowiedniej jakości materiałów i technologii, rozliczeniu robót w oparciu o zatwierdzony kosztorys oraz wykonaniu robót w terminie ustalonym w umowie.
Wykonawca wyłoniony w niniejszym postępowaniu będzie odpowiedzialny za realizację zadania określonego w przedmiocie zamówienia, a zakres robót, nad którymi ma być sprawowany nadzór jest określony w zamówieniu znak: IFŚ.III.271.4.2025 nr ogłoszenia o zamówieniu 2024/BZP 2025/BZP 00126444 z dnia 2025-02-28, link: https://e-propublico.pl/Ogloszenia/Details/704bb7ee-e98d-4c8f-a84f-8369382f526d
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 2 pn: Opis Przedmiotu Zamówienia.
Zamawiający nie określa, zgodnie z art. 95 Pzp, wymogu zatrudnienia przez wykonawcę lub podwykonawcę na podstawie umowy o pracę osób wykonujących czynności w zakresie realizacji zamówienia z uwagi, iż charakter czynności, realizowanych w ramach niniejszego zamówienia nie uzasadnia wykonywania pracy w sposób określony w art. 22 par. 1 ustawy z dnia 26 czerwca 1974 r. - Kodeks pracy (t.j. Dz. U. z 2022r. poz. 1510 z późn.zm.) samodzielną funkcję techniczną w budownictwie mogą wykonywać wyłącznie osoby posiadające "uprawnienia budowlane". Uprawnienia budowlane przyznawane są imiennie. W związku z powyższym do wykonywania nadzoru inwestorskiego nie jest wymagane nawiązanie stosunku pracy pod kierownictwem pracodawcy.
Zamawiający nie dopuszcza składania ofert równoważnych

4.5.3.)Główny kod CPV

71247000-1 - Nadzór nad robotami budowlanymi

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

144700,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

184500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

144700,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

IN-TECH Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7372235341

7.3.3)Ulica

ul. Paderewskiego 137

7.3.4)Miejscowość

Limanowa

7.3.5)Kod pocztowy

34-600

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

144700,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-05-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71247000-1Nadzór nad robotami budowlanymi
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
193 310 zł
Próbka: 62 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
72 506 zł407 791 zł
Rozstęp międzykwartylowy
335 285 zł
Źródło próbki
CPV 71247000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
72 506 zł
Mediana
193 310 zł
Górny kwartyl
407 791 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Łapanów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łapanów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 144 700 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71247000-1 (Nadzór nad robotami budowlanymi). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: IN-TECH Sp. z o.o. (Limanowa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.