Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
201 304 zł
Umowa zawarta
24 kwietnia 2025
Okres realizacji
30 dni
Oferty w postępowaniu
5 ofertceny: 201 304 zł – 241 272 złwszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres rękojmi za wady i gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Poprawa warunków bytowych mieszkańców gminy Dźwierzuty poprzez budowę drogi w miejscowości Orzyny

Zamawiający Gmina Dźwierzuty (Dźwierzuty, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Poprawa warunków bytowych mieszkańców gminy Dźwierzuty poprzez budowę drogi w…”, wybierając ofertę wykonawcy DŁUGOŁECKI TOMASZ wykopy, transport, kruszywa. Wartość umowy: 201 304 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Gmina DźwierzutyDźwierzuty, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 24 kwietnia 2025
Wartość umowy
201 304 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    12 marca 2025

    Termin ofert: 27 marca 2025 11:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    24 kwietnia 2025

    5 ofert1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DŁUGOŁECKI TOMASZ wykopy, transport, kruszywa (Szczytno), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 201 304,38 zł (umowę zawarto 24 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert; ceny wahały się od 201 304,38 zł do 241 271,78 zł, wszystkie od małych i średnich firm.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 30 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Dźwierzuty

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510743315

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Niepodległości 6

1.5.2.)Miejscowość

Dźwierzuty

1.5.3.)Kod pocztowy

12-120

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.7.)Numer telefonu

896210411

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@ug-dzwierzuty.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gminadzwierzuty.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

platfromazakupowa.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Poprawa warunków bytowych mieszkańców gminy Dźwierzuty poprzez budowę drogi w miejscowości Orzyny

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-64d6ce65-6c0a-4276-abd4-c502be107ab0

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00204887

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00042314/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.4 Poprawa warunków bytowych Gminy Dźwierzuty poprzez budowę drogi w miejscowości Orzyny

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Program Rozwoju Obszarów Wiejskich na lata 2014-2020

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00143476

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RO-ZP.271.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

243902,44 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1. Przedmiotem zamówienia jest Przedmiotem Zamówienia jest przebudowa wewnętrznej drogi gminnej w miejscowości Orzyny na dz. nr 159 o nawierzchni gruntowej oraz przebudowa zjazdów na drogę wojewódzką DW600 dz nr. 82/3 o nawierzchni bitumicznej i szerokości ok. 4,80 m i na drogę powiatową 1495N dz nr. 228 o nawierzchni bitumicznej i szerokości 6 m z chodnikiem o szerokości 1,6 m.

4.5.3.)Główny kod CPV

45233120-6 - Roboty w zakresie budowy dróg

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45233220-7 - Roboty w zakresie nawierzchni dróg

45111200-0 - Roboty w zakresie przygotowania terenu pod budowę i roboty ziemne

45232200-4 - Roboty pomocnicze w zakresie linii energetycznych

45233300-2 - Fundamentowanie autostrad, dróg, ulic i ścieżek ruchu pieszego

45233320-8 - Fundamentowanie dróg

45233252-0 - Roboty w zakresie nawierzchni ulic

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

201304,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

241271,78 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

201304,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

DŁUGOŁECKI TOMASZ wykopy, transport, kruszywa

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7451803911

7.3.3)Ulica

Lemany 5

7.3.4)Miejscowość

Szczytno

7.3.5)Kod pocztowy

12-100

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-24

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

201304,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

30 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45233120-6Roboty w zakresie budowy dróg
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
792 122 zł
Próbka: 187 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
331 228 zł1 605 997 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 274 770 zł
Źródło próbki
CPV 45233120· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
331 228 zł
Mediana
792 122 zł
Górny kwartyl
1 605 997 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Dźwierzuty prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Dźwierzuty.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 201 304 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45233120-6 (Roboty w zakresie budowy dróg). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: DŁUGOŁECKI TOMASZ wykopy, transport, kruszywa (Szczytno). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.