Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

„Poprawa efektywności energetycznej Gminnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Mikołajkach Pomorskich”

Zamawiający Gmina Mikołajki Pomorskie (Mikołajki Pomorskie, Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Poprawa efektywności energetycznej Gminnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA MIKOŁAJKI POMORSKIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 170747862

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Dzierzgońska 2

1.4.2.)Miejscowość

Mikołajki Pomorskie

1.4.3.)Kod pocztowy

82-433

1.4.4.)Województwo

pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL638 - Starogardzki

1.4.7.)Numer telefonu

+48 55 640 43 57

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@mikolajkipomorskie.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://bip.mikolajkipomorskie.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00203443

2.2.)Data ogłoszenia

2025-04-24

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00202186

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.2.2.Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą

1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na: a) Montażu 3 pomp ciepła, 3 pompy ciepła o mocy 16 kW typu split z buforem na potrzeby c.o. o pojemności 300l oraz wymiennikiem pojemnościowym 300l pracującym na potrzeby instalacji c.w.u. Za ilość czynnika dostarczonego do bufora i wymiennika, odpowiedzialny będzie kaskadowy układ automatyki pompy ciepła. Do regulatora podłączone zostaną czujniki temperatury: instalacji c.o. i c.w.u. podłączenia do instalacji c.o., zimnej wody, c.w.u. i cyrkulacji do głównych zaworów odcinających w pomieszczeniu technicznym, a także dobór średnic przewodów, armatury, zasobnika na potrzeby c.o., wymiennika na potrzeby c.w.u., automatyki pomp ciepła. b) Ociepleniu stropodachu- sala na parterze, c) Naprawa systemu wentylacji mechanicznej Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ. Po zmianie: 1. Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót polegających na: a) Montażu 3 pomp ciepła, 3 pompy ciepła o mocy 16 kW typu split z buforem na potrzeby c.o. o pojemności 300l oraz wymiennikiem pojemnościowym 300l pracującym na potrzeby instalacji c.w.u. Za ilość czynnika dostarczonego do bufora i wymiennika, odpowiedzialny będzie kaskadowy układ automatyki pompy ciepła. Do regulatora podłączone zostaną czujniki temperatury: instalacji c.o. i c.w.u. podłączenia do instalacji c.o., zimnej wody, c.w.u. i cyrkulacji do głównych zaworów odcinających w pomieszczeniu technicznym, a także dobór średnic przewodów, armatury, zasobnika na potrzeby c.o., wymiennika na potrzeby c.w.u., automatyki pomp ciepła. b) Ociepleniu stropodachu- sala na parterze, c) Naprawa systemu wentylacji mechanicznej d) Montażu instalacji fotowoltaicznej o mocy około 15,08 kWp zasilającej budynek Gminnego Centrum Kulturalno-Bibliotecznego w Mikołajkach Pomorskich. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera dokumentacja projektowa stanowiąca załącznik nr 2 do SWZ.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1594 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 134 zł1 828 825 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 595 691 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 134 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 828 825 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Mikołajki Pomorskie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Mikołajki Pomorskie.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.