Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
490 196 zł
Umowa zawarta
27 marca 2025
Okres realizacji
od 1 kwietnia 2025 do 31 marca 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Klauzule fakultatywne40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

UBEZPIECZENIE INTERESÓW GMINY PRUSICE ORAZ WYBRANYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

Zamawiający Gmina Prusice (Prusice, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „UBEZPIECZENIE INTERESÓW GMINY PRUSICE ORAZ WYBRANYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH”, wybierając ofertę wykonawcy InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group. Wartość umowy: 490 196 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina PrusicePrusice, Dolnośląskie (powiat Trzebnicki →)opublikowano 24 kwietnia 2025
Wartość umowy
490 196 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

8 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group (Warszawa), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 490 196,28 zł (umowę zawarto 27 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 1 kwietnia 2025 r. do 31 marca 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzą zamawiający działający wspólnie

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Prusice

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931935106

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 24 wew.36

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.szachniewicz-smaczynska@prusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.prusice.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://prusice.ezamawiajacy.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

1.9.)Informacje o pozostałych zamawiających działających wspólnie
1.2.)Nazwa zamawiającego

Urząd Miejski w Prusicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 160 37 58

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 24

1.5.8.)Numer faksu

71 312 62 29

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

prusice@prusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://prusice.pl/22/strona-glowna.html

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa w Piotrkowicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 158 61 49

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Piotrkowice 19

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 65 42

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sppiotrkowice19@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

magicznepiotrkowice.szkolnastrona.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa w Skokowej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 158 44 23

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wrocławska 9

1.5.2.)Miejscowość

Skokowa

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 65 13

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

skokowasp@gmail.com

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

spskokowa.szkolnastrona.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szkoła Podstawowa w Prusicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 158 48 31

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żmigrodzka 43

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 11

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@spprusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://spprusice.edupage.org/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Żłobek Pod Trzema Wieżami w Prusicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 182 22 88

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szkolna 8

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 308 47 00

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zlobek@prusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://prusice.pl/22/strona-glowna.html

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Społecznych z siedzibą w Prusicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 137 60 21

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żmigrodzka 39

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71/ 312-51-97

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kontakt@cusprusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.cusprusice.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Centrum Usług Wspólnych w Prusicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 182 10 01

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Pawła II 7

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 24

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

prusice@prusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://prusice.pl/22/strona-glowna.html

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Ośrodek Kultury i Sportu w Prusicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 126 59 71

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Pawła II 7

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 63 10

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gokis@prusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gokis.prusice.pl

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminna Biblioteka Publiczna w Prusicach "Multitek@"

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 152 99 15

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Żmigrodzka 43a

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

505 378 212 71 312 62 04

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gbprusice@poczta.onet.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

facebook.com/prusicebiblioteka/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Prusickie Centrum Medyczne w Prusicach Sp. z. o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 180 88 68

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Lawendowa 2

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 28

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pcm@prusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://aleo.com/pl/firma/prusickie-centrum-medyczne-sp-z-oo-prusice

1.2.)Nazwa zamawiającego

Prusickie Przedsiębiorstwo Komunalne PROEKO Sp. z. o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 180 52 55

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kolejowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 28

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

proeko@prusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

htpps://proekoprusice.pl/

1.2.)Nazwa zamawiającego

Prusice PS Energetyka Odnawialna Sp. z. o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 179 76 91

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Jana Pawła II 7

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 63 10

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

k.lesniak@prusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://prusice.pl/22/strona-glowna.html

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminne Spółki Wodne w Prusicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 179 77 68

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kolejowa 3

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 28

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

prusice@spolka-wodna.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://prusice.pl/22/strona-glowna.html

1.2.)Nazwa zamawiającego

PRUSICKIE DROGI SP.Z.O.O.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 182 00 59

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 24

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

s.trojan@prusice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://prusice.pl/22/strona-glowna.html

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ochotnicza Straż Pożarna w Prusicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 158 70 83

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Powstańców Śląskich 17

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 24

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osp.prusice@02.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://prusice.pl/22/strona-glowna.html

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ochotnicza Straż Pożarna w Skokowej

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 158 41 04

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Strażacka 1

1.5.2.)Miejscowość

Skokowa

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 24

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

ospskokowa@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://prusice.pl/22/strona-glowna.html

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ochotnicza Straż Pożarna w Pawłowie Trzebnickim

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 167 33 16

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Pawłów Trzebnicki 38

1.5.2.)Miejscowość

Prusie

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 24

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

osppawlowtrzebnicki@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://prusice.pl/22/strona-glowna.html

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ochotnicza Straż Pożarna W kaszycach Wielkich

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

915 167 55 39

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kaszyce Wielkie

1.5.2.)Miejscowość

Prusice

1.5.3.)Kod pocztowy

55-110

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

71 312 62 24

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bielt@wp.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://prusice.pl/22/strona-glowna.html

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

UBEZPIECZENIE INTERESÓW GMINY PRUSICE ORAZ WYBRANYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-03340a48-d773-4785-977f-abd1732d2f42

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00203319

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-24

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00012841/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.3 UBEZPIECZENIE INTERESÓW GMINY PRUSICE ORAZ WYBRANYCH JEDNOSTEK ORGANIZACYJNYCH

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00058799

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.1.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

826711,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1.Przedmiotem zamówienia jest zakup ubezpieczenia w następującym zakresie
a) Ubezpieczenia mienia od wszystkich ryzyk.
b) Ubezpieczenia sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk.
c) Ubezpieczenia odpowiedzialności cywilnej z tytułu prowadzenia działalności lub użytkowania mienia.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 7 do SWZ, który po wyborze oferty będzie stanowił załącznik nr 1 do umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia

66515300-6 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów i straty finansowej

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

490196,28 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

490196,28 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

490196,28 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5260038806

7.3.3)Ulica

Noakowskiego 22

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.5)Kod pocztowy

00-668

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-27

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

490196,28 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-04-01 do 2027-03-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Prusice prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Prusice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 490 196 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: InterRisk Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Vienna Insurance Group (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.