Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
329 890 zł
Umowa zawarta
8 kwietnia 2025
Okres realizacji
od 27 kwietnia 2025 do 31 sierpnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Obsługa i Zarządzanie Parkiem Linowym w Łomiankach.

Zamawiający Integracyjne Centrum Dydaktyczno-Sportowe (Łomianki Dolne, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Obsługa i Zarządzanie Parkiem Linowym w Łomiankach”, wybierając ofertę wykonawcy 9592017831. Wartość umowy: 329 890 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
329 890 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    18 marca 2025

    Termin ofert: 26 marca 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    23 kwietnia 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy 9592017831 (Kilece), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 329 890,00 zł (umowę zawarto 8 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 27 kwietnia 2025 r. do 31 sierpnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail