ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Usługa melioracyjna: kompleksowa konserwacja rowów otwartych i wylotów wód opadowych systemów odwodnienia terenów 22. BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu

Zamawiający 22 Baza Lotnictwa Taktycznego (Malbork, Pomorskie) prowadził postępowanie „Usługa melioracyjna: kompleksowa konserwacja rowów otwartych i wylotów wód opadowych…”. Termin składania ofert minął 5 maja 2025, 11:00. Wadium: 3000 zł.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 22 Baza Lotnictwa TaktycznegoMalbork, Pomorskie (powiat Malborski →)opublikowano 23 kwietnia 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 1 062 796 zł
Wadium
3000 zł
Termin składania ofert
5 maja 2025, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~2,7 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

5 wpisów

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Usługa melioracyjna: kompleksowa konserwacja rowów otwartych i wylotów wód opadowych systemów odwodnienia terenów 22. BLT w Malborku oraz jednostek będących na zaopatrzeniu.

  • 3

    RyzykoWadium: 3 000,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail