Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
91 788 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    91 788 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 2
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
4 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa i montaż wyposażenia sali konferencyjnej na terenie ośrodka turystycznego Akwa Marina

Zamawiający Wodociągi i Kanalizacja "akwa" Sp. z o.o. (Nysa, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Dostawa i montaż wyposażenia sali konferencyjnej na terenie ośrodka turystycznego Akwa…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 91 788 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Wodociągi i Kanalizacja "akwa" Sp. z o.o.Nysa, Opolskie (powiat Nyski →)opublikowano 22 kwietnia 2025
Łączna wartość umów
91 788 zł
Liczba ofert
4 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~4,7 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    Wykonawcapostępowaniu na dostawę i montaż wyposażenia sali konferencyjnej wybrano ofertę firmy PHU BMS Sp. J. Z. Bielecki z Kwidzyna.

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 91 787,52 zł.

  • 4

    Zamawiający nie podał informacji o kryteriach oceny ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

WODOCIĄGI I KANALIZACJA "AKWA" SP. Z O.O.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 530603981

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ALEJA WOJSKA POLSKIEGO 2

1.5.2.)Miejscowość

Nysa

1.5.3.)Kod pocztowy

48-300

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL523 - Nyski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@wikakwa.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.wikakwa.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/wikakwa/proceedings

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający sektorowy - art. 5 ust. 1 pkt 2 - gospodarka wodna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa i montaż wyposażenia sali konferencyjnej na terenie ośrodka turystycznego Akwa Marina

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-2677f865-50e7-4af4-b0f8-fa3f6dc47f56

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00200720

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00157706

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

3/AKWAMARINA/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

215777,01 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa wyposażenia do sali konferencyjnej ośrodka Akwa Marina, ich rozładunek, wniesienie do sali konferencyjnej znajdującej się w Nysie, na działce o nr ewid. 323/10, Skorochów, montaż i ustawienie wg wskazań Zamawiającego.
2. Zamawiający wymaga, aby oferowane wyposażenie nigdy wcześniej nie było eksploatowane i nie było przedmiotem praw osób trzecich.
3. Dostarczone meble muszą być:
- fabrycznie nowe (wykonane w I gatunku), wolne od wad jawnych i ukrytych, nieregenerowane, nieużywane i gotowe do użytku;
- zapakowane tak, aby zapobiec uszkodzeniu lub pogorszeniu ich stanu podczas transportu do miejsca przeznaczenia.
4. Odpowiedzialność i wszelkie ryzyko do momentu odbioru przez Zamawiającego ponosi Wykonawca.
5. Dostarczenie wyposażenia, wniesienie, złożenie, montaż stołów i krzeseł odbywać się będzie w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 15:00.
6. Odbiór wyposażenia zostanie potwierdzony w formie protokołu odbioru podpisanego przez upoważnionych przedstawicieli obu stron.
7. Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia.
8. Wykonawca odpowiedzialny jest za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia do czasu wygaśnięcia zobowiązań Wykonawcy wobec Zamawiającego.
9. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonania zamówienia uzgadniane będą wyłącznie przez ustanowionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcę.
10. Wykonawca zapewnia, że zamawiane wyposażenie zawiera materiały, które spełniają wszystkie obowiązujące normy prawne bezpieczeństwa przepisów polskich i Unii Europejskiej.
11. Wszystkie istotne postanowienia dotyczące dostawy, odbioru i montażu, określono w istotnych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
12. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1a do SWZ.
13. Zamawiający umożliwia i zaleca Wykonawcy dokonanie wizji lokalnej.

4.5.3.)Główny kod CPV

39112000-0 - Krzesła

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39121200-8 - Stoły

39513100-2 - Obrusy

4.5.5.)Wartość części

70756,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest dostawa mebli oraz sprzętu AGD do sali konferencyjnej ośrodka Akwa Marina, ich rozładunek, wniesienie do sali konferencyjnej znajdującej się w Nysie, na działce o nr ewid. 323/10, Skorochów, montaż i ustawienie mebli i sprzętu wg wskazań Zamawiającego.
2. Zamawiający wymaga, aby oferowane wyposażenie nigdy wcześniej nie było eksploatowane i nie było przedmiotem praw osób trzecich.
3. Dostarczone meble/sprzęt/wyposażenie muszą być:
- fabrycznie nowe (wykonane w I gatunku), wolne od wad jawnych i ukrytych, nieregenerowane, nieużywane, w całości skręcone (chyba że opis konkretnego asortymentu określa inaczej) i gotowe do użytku;
- zapakowane tak, aby zapobiec uszkodzeniu lub pogorszeniu ich stanu podczas transportu do miejsca przeznaczenia.
4. Odpowiedzialność i wszelkie ryzyko do momentu odbioru przez Zamawiającego ponosi Wykonawca.
5. Dostarczenie wyposażenia, wniesienie, złożenie, montaż mebli oraz sprzętu AGD odbywać się będzie w dniach od poniedziałku do piątku w godz. 7:30 do 15:00.
6. Odbiór wyposażenia zostanie potwierdzony w formie protokołu odbioru podpisanego przez upoważnionych przedstawicieli obu stron.
7. Wykonawca odpowiedzialny będzie za całokształt, w tym za przebieg oraz terminowe wykonanie zamówienia.
8. Wykonawca odpowiedzialny jest za jakość, zgodność z warunkami technicznymi i jakościowymi określonymi dla przedmiotu zamówienia do czasu wygaśnięcia zobowiązań Wykonawcy wobec Zamawiającego.
9. Ustalenia i decyzje dotyczące wykonania zamówienia uzgadniane będą wyłącznie przez ustanowionych przedstawicieli Zamawiającego i Wykonawcę.
10. Wykonawca zapewnia, że zamawiane wyposażenie zawiera materiały, które spełniają wszystkie obowiązujące normy prawne bezpieczeństwa przepisów polskich i Unii Europejskiej.
11. Wykonawca obowiązany jest przekazać Zamawiającemu w dniu dostawy karty gwarancyjne oraz wszelkie atesty i certyfikaty (jeżeli dotyczy) lub inny dowód udzielenia gwarancji na dostarczone i zamontowane meble oraz sprzęt AGD.
12. Wszystkie istotne postanowienia dotyczące dostawy, odbioru i montażu oraz podłączenia urządzeń AGD, określono w istotnych postanowieniach umowy stanowiących załącznik nr 3 do SWZ.
13. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 1b do SWZ.
14. Zamawiający przewiduje obowiązek odbycia przez Wykonawcę wizji lokalnej zgodnie z pkt 4 ppkt 4.14 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

39141000-2 - Meble i wyposażenie kuchni

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

39700000-9 - Sprzęt gospodarstwa domowego

39710000-2 - Elektryczny sprzęt gospodarstwa domowego

39711300-2 - Urządzenia elektrotermiczne

39711360-0 - Piekarniki

39711361-7 - Kuchenki elektryczne

39711400-3 - Ruszty, płyty grzewcze (AGD), płytki do podgrzewania potraw i pierścienie do gotowania

39711420-9 - Płyty grzewcze (AGD)

39711430-2 - Płytki do podgrzewania potraw

39141100-3 - Regały

39141300-5 - Szafy

4.5.5.)Wartość części

145020,61 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

91787,52 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

91787,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

91787,52 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „BMS” Sp. J. Z. Bielecki

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5811172950

7.3.3)Ulica

ul. Staszica 22

7.3.4)Miejscowość

Kwidzyn

7.3.5)Kod pocztowy

82-500

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-15

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

91787,52 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

15 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne:
Zgodnie z art. 255 pkt 2) ustawy Pzp Zamawiający unieważnia postępowanie o udzielenie zamówienia, wszystkie złożone oferty podlegały odrzuceniu.
Uzasadnienie faktyczne:
W toku postępowania złożono 1 ofertę na wykonanie przedmiotu zamówienia. Oferta została odrzucona, ponieważ jej treść jest niezgodna z warunkami zmówienia. Z uwagi na brak ważnych ofert przedmiotowe postępowanie podlega unieważnieniu.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wodociągi i Kanalizacja "akwa" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nysa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 91 788 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39112000-0 (Krzesła). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Przedsiębiorstwo Handlowo-Usługowe „BMS” Sp. J. Z. Bielecki (Kwidzyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.