Postępowanie unieważnione — nie wybrano wykonawcy

W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone oferty na kwoty przewyższające kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota oferty z najniższą ceną wynosi 220 400,00 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 183 665,00 zł brutto i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najniższej oferty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie

Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy

Oferty w postępowaniu
5 ofert
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa oświetlenia w ramach zadania „Budowa oświetlenia przy ul. Nad Drwiną” w trybie zaprojektuj i zbuduj.

Zamawiający Zarząd Dróg Miasta Krakowa (Kraków, Małopolskie) opublikował wynik postępowania „Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa oświetlenia w ramach zadania Budowa…”. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Zarząd Dróg Miasta KrakowaKraków, Małopolskieopublikowano 22 kwietnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 227 642 zł
Liczba ofert
5 ofert
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaPostępowanie unieważniono bez wyboru wykonawcy. Powód: W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone oferty na kwoty przewyższające kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota oferty z najniższą ceną wynosi 220 400,00 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie… Podstawa: art. 255 pkt 3 ustawy.

  • 2

    OfertyW postępowaniu złożono 5 ofert.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zarząd Dróg Miasta Krakowa

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 357116163

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Centralna 53

1.5.2.)Miejscowość

Kraków

1.5.3.)Kod pocztowy

31-586

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL213 - Miasto Kraków

1.5.7.)Numer telefonu

126167416

1.5.8.)Numer faksu

126167417

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@zdmk.krakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.zdmk.krakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zdmk.krakow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Opracowanie dokumentacji projektowej oraz budowa oświetlenia w ramach zadania „Budowa oświetlenia przy ul. Nad Drwiną” w trybie zaprojektuj i zbuduj.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5beca3ad-9fd7-449c-81b7-7de27b5c9da2

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00199824

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-22

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00038804/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.24 Budowa i montaż oświetlenia na ul. Nad Drwiną na odcinku od skrzyżowania z ul. Półłanki do ul. Mariana Domagały. Realizacja w trybie zaprojektuj i zbuduj.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00130733

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

17/II/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

149321,14 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

a) Przedmiotem zamówienia jest robota budowlana polegająca na opracowaniu dokumentacji projektowej oraz budowie oświetlenia w ramach zadania „Budowa oświetlenia przy ul. Nad Drwiną” w trybie zaprojektuj i zbuduj.
b) Zamawiający opisał przedmiot zamówienia za pomocą następujących dokumentów:
- Projektowanych postanowień umowy, stanowiących, załącznik nr 2 do SWZ,
- Programu funkcjonalno-użytkowego wraz z załącznikami, stanowiącego załącznik nr 8 do SWZ,
c) W przypadku wystąpienia w którymkolwiek załączniku do SWZ nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat, specyfikacji technicznych i systemów odniesienia produkty można zastąpić równoważnymi. Za rozwiązania równoważne Zamawiający uzna takie rozwiązania, które umożliwiają uzyskanie efektu założonego przez Zamawiającego za pomocą innych rozwiązań technicznych. Za rozwiązania równoważne nie można uznać rozwiązania identycznego (tożsamego), a jedynie takie, które w porównywanych cechach wskazuje dokładnie tą samą lub bardzo zbliżoną wartość użytkową. Poprzez wskazanie nazw producenta, znaków towarowych, norm, aprobat czy systemów odniesienia Zamawiający miał na celu określenie minimalnych parametrów jakościowych i cech użytkowych, jakim muszą odpowiadać towary, aby spełnić wymagania stawiane przez Zamawiającego i stanowią wyłącznie wzorzec jakościowy przedmiotu zamówienia. Poprzez zapis dotyczący minimalnych wymagań parametrów jakościowych, Zamawiający rozumie wymagania towarów zawarte w ogólnie dostępnych źródłach, katalogach, stronach internetowych producentów, i tym podobnych. Operowanie przykładowymi nazwami producenta, ma jedynie na celu doprecyzowanie poziomu oczekiwań Zamawiającego w stosunku do określonego rozwiązania,
d) Wykonawca zobowiązany jest udzielić: minimum 36, maksymalnie 60 miesięcy gwarancji jakości na Przedmiot umowy, (oferty zawierające okres gwarancji jakości na przedmiot umowy, krótszy niż 36 miesięcy, zostaną odrzucone).
e) Zgodnie z art. 121 Pzp Zamawiający zastrzega obowiązek osobistego wykonania przez Wykonawcę kluczowych części zamówienia tj. wykonanie robót w zakresie robót energetycznych. Nie dopuszcza się zatrudnienia podwykonawcy w zakresie robót energetycznych.
f) Umowa o podwykonawstwo, której przedmiotem są roboty budowlane, powinna być zgodna z załącznikiem nr 2 do SWZ, tj. PPU. Niespełnienie danego warunku spowoduje zgłoszenie przez Zamawiającego odpowiednio zastrzeżeń lub sprzeciwu.
g) Zamawiający, zgodnie z art. 95 ust. 1 ustawy PZP, wymaga zatrudnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę na podstawie stosunku pracy, osób wykonujących wskazane niżej czynności za wyjątkiem osób pełniących tzw. samodzielne funkcje techniczne w budownictwie w rozumieniu ustawy Prawo budowlane:
a) pracownicy niższego szczebla technicznego (organizowanie i realizacja robót budowlanych),
b) pracownicy fizyczni (bezpośrednie wykonywanie robót budowlanych).
Uwaga ! Zamawiający dopuszcza możliwość osobistego realizowania zamówienia przez osoby prowadzące działalność gospodarczą lub wspólników spółki prawa handlowego.
h) Zamawiający przed podpisaniem umowy jak i w trakcie jej realizacji ma prawo do kontroli spełnienia przez Wykonawcę lub Podwykonawcę wymagania wskazanego w pkt 3 w Części 1 SWZ, zgodnie z zapisami PPU.
i) Termin realizacji umowy: 320 dni od dnia zawarcia Umowy w tym:
1) Etap I: wykonanie Dokumentacji projektowej i wydanie jej Zamawiającemu wraz z zaświadczeniem o braku sprzeciwu wobec zamiaru wykonania robót budowlanych lub stosowną decyzją administracyjną uprawniającą do wykonania robót budowlanych objętych zakresem przedkładanej Dokumentacji projektowej nastąpi w terminie 200 dni od dnia zawarcia Umowy,
2) Etap II: wykonanie Robót budowlanych w terminie 120 dni od dnia odbioru dokumentacji projektowej.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 3 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu zostały złożone oferty na kwoty przewyższające kwotę, którą zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia. Kwota oferty z najniższą ceną wynosi 220 400,00 zł brutto. Zamawiający zamierza przeznaczyć na sfinansowanie zamówienia kwotę w wysokości 183 665,00 zł brutto i nie może zwiększyć tej kwoty do ceny najniższej oferty. W związku z powyższym Zamawiający unieważnił postępowanie.

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

220400,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

335790,00 PLN

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
227 642 zł
Próbka: 247 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
141 051 zł387 480 zł
Rozstęp międzykwartylowy
246 429 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
141 051 zł
Mediana
227 642 zł
Górny kwartyl
387 480 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Miasta Krakowa prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kraków.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
W postępowaniu złożono 5 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.