Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
32 825 zł
Umowa zawarta
16 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 31 lipca 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie szkolenia pn: "Nauka języka polskiego jako obcego w stopniu podstawowym wyższym (A2)"

Zamawiający Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. Warszawy (Warszawa, Mazowieckie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie szkolenia pn: "Nauka języka polskiego jako obcego w stopniu podstawowym…”, wybierając ofertę wykonawcy LINIA ANDRZEJ SZOPE. Wartość umowy: 32 825 zł.

Zamawiający: Miasto st. Warszawa - Urząd Pracy m. st. WarszawyWarszawa, Mazowieckieopublikowano 18 kwietnia 2025
Wartość umowy
32 825 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~4,2 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy LINIA ANDRZEJ SZOPE (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 32 825,00 zł (umowę zawarto 16 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 31 lipca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail