Wynik częściowy: umowy w 5 z 7 części, 2 bez rozstrzygnięcia7 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    9 ofert
  2. Umowa zawarta
    5 ofert
  3. Umowa zawarta
    9 ofert
  4. Umowa zawarta
    10 ofert
  5. Umowa zawarta
    7 ofert
  6. Bez rozstrzygnięcia
    Część 6Materiały promocyjne 6
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  7. Bez rozstrzygnięcia
    Część 7Materiały promocyjne 7
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
Oferty w postępowaniu
40 ofert(łącznie na 7 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa materiałów promocyjnych dla Działu Promocji

Zamawiający Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach (Katowice, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa materiałów promocyjnych dla Działu Promocji”, wybierając 3 wykonawców. Złożono 40 ofert.

Zamawiający: Śląski Uniwersytet Medyczny w KatowicachKatowice, Śląskieopublikowano 17 kwietnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podano
Liczba ofert
40 ofertłącznie, 7 części
Konkurencyjność
~5,0 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

9 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: AGENCJA PROMOCYJNA "WENA" TOMASZ SOCHA (WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ) (części 1, 3); Agencja Reklamowa Cieślik – Studio L Spółka Jawna (część 2); EUREKA PLUS Agencja Reklamy Barbara Fedorowicz (części 4, 5).

  • 2

    OfertyŁącznie złożono 40 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ŚLĄSKI UNIWERSYTET MEDYCZNY W KATOWICACH

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000289035

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Księcia Józefa Poniatowskiego 15

1.5.2.)Miejscowość

Katowice

1.5.3.)Kod pocztowy

40-055

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL22A - Katowicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@sum.edu.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.sum.edu.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://sum.eb2b.com.pl

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa materiałów promocyjnych dla Działu Promocji

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-8f40303a-d449-426d-94f8-8b48887ea6e3

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00196333

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2023/BZP 00568541/12/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.29 Zakup materiałów promocyjnych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00666465

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RZP/TP/115/24

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

536450,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 1 – Materiały promocyjne 1

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

96000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 2 – Materiały promocyjne 2

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

21000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 3 – Materiały promocyjne 3

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

145900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 4 – Materiały promocyjne 4

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

28750,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 5 – Materiały promocyjne 5

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

211900,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 6– Materiały promocyjne 6

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

25000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Pakiet nr 7– Materiały promocyjne 7

4.5.3.)Główny kod CPV

22462000-6 - Materiały reklamowe

4.5.5.)Wartość części

7900,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

104550,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

122569,50 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

104550,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
AGENCJA PROMOCYJNA "WENA" TOMASZ SOCHA (WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ)

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: AGENCJA PROMOCYJNA "WENA" JOLANTA ŁYSZKOWSKA SOCHA (WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ)

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9570751854

7.3.3)Ulica

ul. Morenowa 11

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-172

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

104550,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

5

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

5

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

16605,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

46125,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16605,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Agencja Reklamowa Cieślik – Studio L Spółka Jawna,

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6791026110

7.3.3)Ulica

ul. Kisielewskiego 28

7.3.4)Miejscowość

Kraków

7.3.5)Kod pocztowy

31-708

7.3.6.)Województwo

małopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16605,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

9

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

9

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

168387,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

233085,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

168387,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
AGENCJA PROMOCYJNA "WENA" TOMASZ SOCHA (WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ)

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: AGENCJA PROMOCYJNA "WENA" JOLANTA ŁYSZKOWSKASOCHA (WSPÓLNIK SPÓŁKI CYWILNEJ)

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9570751854

7.3.3)Ulica

ul. Morenowa 11

7.3.4)Miejscowość

Gdańsk

7.3.5)Kod pocztowy

80-172

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

168387,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

14 dni

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

10

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

10

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

5

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

22688,58 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

31755,53 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

22688,58 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
EUREKA PLUS Agencja Reklamy Barbara Fedorowicz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: EUREKA PLUS Agencja Reklamy RYSZARD FEDOROWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8131359042

7.3.3)Ulica

ul. 3 Maja 11/10,

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-030

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

22688,58 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

7

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

235029,38 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

258924,10 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

235029,38 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
EUREKA PLUS Agencja Reklamy Barbara Fedorowicz

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: EUREKA PLUS Agencja Reklamy RYSZARD FEDOROWICZ

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8131359042

7.3.3)Ulica

ul. 3 Maja 11/10

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-030

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

235029,38 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

40 dni

Sekcja 26

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 27

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

22462000-6Materiały reklamowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Śląski Uniwersytet Medyczny w Katowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Katowice.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 22462000-6 (Materiały reklamowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.