Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
182 881 zł
Umowa zawarta
17 kwietnia 2025
Okres realizacji
18 miesiące
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 182 881 zł – 494 500 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta branży drogowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

(2)„Wykonanie dokumentacji budowy ścieżki rowerowej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury rowerowej na obszarze partnerstwa: Kożuchów-Wrociszów”

Zamawiający Gmina Kożuchów (Kożuchów, Lubuskie) rozstrzygnął postępowanie „(2)„Wykonanie dokumentacji budowy ścieżki rowerowej w ramach zadania Rozwój…”, wybierając ofertę wykonawcy EMWAY Maciej Emilianów. Wartość umowy: 182 881 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Gmina KożuchówKożuchów, Lubuskie (powiat Nowosolski →)opublikowano 17 kwietnia 2025
Wartość umowy
182 881 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,6 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    25 marca 2025

    Termin ofert: 2 kwietnia 2025 12:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    17 kwietnia 2025

    3 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EMWAY Maciej Emilianów (Zielona Góra), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 182 881,32 zł (umowę zawarto 17 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 182 881,32 zł do 494 500,00 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 18 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Kożuchów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 970770327

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Rynek 1a

1.5.2.)Miejscowość

Kożuchów

1.5.3.)Kod pocztowy

67-120

1.5.4.)Województwo

lubuskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL432 - Zielonogórski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

um@kozuchow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.kozuchow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/kozuchow

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

(2)„Wykonanie dokumentacji budowy ścieżki rowerowej w ramach zadania „Rozwój infrastruktury rowerowej na obszarze partnerstwa:
Kożuchów-Wrociszów”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-6baac82a-faf5-4a0a-bb99-4f193d314818

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00196298

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00034380/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.1 Dokumentacja projektowa do zadania "Rozwój infrastruktury rowerowej na obszarze partnerstwa

Kożuchów - Wrociszów"

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00161723

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

FI.271.12.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest Wykonanie dokumentacji budowy ścieżki rowerowej
w ramach zadania „Rozwój infrastruktury rowerowej na obszarze partnerstwa: Kożuchów-Wrociszów”

Zadanie obejmuje wykonanie dokumentacji projektowo – kosztorysowej na budowę ścieżki rowerowej Kożuchów – Wrociszów wzdłuż drogi wojewódzkiej nr 297 o długości około 3 km, szerokości 2,5 m.
Wykonawca dokumentacji projektowej będzie musiał zaprojektować dowiązanie projektowanej ścieżki rowerowej do planowanego skrzyżowania projektowanej drogi gminnej z drogą wojewódzką nr 297 (dz. nr ewidencyjny 346/1 i 329/2 obręb Wrociszów).

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera załącznik nr 10 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

71354000-4 - Usługi sporządzania map

71240000-2 - Usługi architektoniczne, inżynieryjne i planowania

71245000-7 - Plany zatwierdzające, rysunki robocze i specyfikacje

45111250-5 - Badanie gruntu

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

182881,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

494500 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

182881,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EMWAY Maciej Emilianów

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9291781023

7.3.3)Ulica

Bułgarska 24/1

7.3.4)Miejscowość

Zielona Góra

7.3.5)Kod pocztowy

65-943

7.3.6.)Województwo

lubuskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-17

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

182881,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

18 miesiące

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Zamówienie realizowane w ramach Innego Instrumentu Terytorialnego
„Partnerstwo Gmin – Lubuska 9”
w ramach programu „Fundusze Europejskie dla Lubuskiego 2021 – 2027”

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Kożuchów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Kożuchów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 182 881 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EMWAY Maciej Emilianów (Zielona Góra). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.