Wynik częściowy: umowy w 3 z 10 części, 1 unieważniono, 6 bez rozstrzygnięcia10 częściwg ogłoszenia, przed weryfikacją
Rozstrzygnięcia części
  1. Bez rozstrzygnięcia
    Część 1Sprzęt jednorazowy różny
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przyrządy do udrażniania dróg oddechowych
    SINMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością· Przyszowice
    1 oferta
  3. Bez rozstrzygnięcia
    Część 3Elektrody kompatybilne z Zoll
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  4. Bez rozstrzygnięcia
    Część 4Elektrody kompatybilne z Lifepack
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  5. Bez rozstrzygnięcia
    Część 5Elektrody EKG
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  6. Umowa zawarta
    1 oferta
  7. Bez rozstrzygnięcia
    Część 7Zestaw do wentylacji oddechowej
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  8. Bez rozstrzygnięcia
    Część 8Środki do dezynfekcji
    Rozstrzygnięcie tej części zostanie opublikowane w odrębnym ogłoszeniu.
  9. Unieważniona
    Część 9Wyroby do zaopatrzenia amputowanych części ciała
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
  10. Umowa zawarta
    Część 10Różne produkty medyczne, (kod CPV) - 33141640-8, 33141642-2
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 10 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

2-D/2025 Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku

Zamawiający Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu (Radom, Mazowieckie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „2-D/2025 Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w RadomiuRadom, Mazowieckieopublikowano 17 kwietnia 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 803 670 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 10 części
Konkurencyjność
~4,8 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

10 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 10 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy), 6 pozostają bez rozstrzygnięcia w tym ogłoszeniu.

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: SINMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 2); ARMED Dystrybucja Sprzętu Medycznego Tomasz Podesek (części 6, 10).

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu

1.3.)Oddział zamawiającego

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670206286

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Tochtermana 1

1.5.2.)Miejscowość

Radom

1.5.3.)Kod pocztowy

26-600

1.5.4.)Województwo

mazowieckie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pogotowie@pogotowie.radom.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pogotowie.radom.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-b7a70662-cd60-4d18-9c77-2325f78c9472

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

2-D/2025 Sukcesywne dostawy sprzętu medycznego jednorazowego użytku

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-b7a70662-cd60-4d18-9c77-2325f78c9472

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00195286

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00038705/03/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.2 dostawa sprzętu medycznego jednorazowego użytku

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00111941

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RSPR/TP/2-D/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

301501,16 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1 – Sprzęt jednorazowy różny

4.5.3.)Główny kod CPV

33141000-0 - Jednorazowe, niechemiczne artykuły medyczne i hematologiczne

4.5.5.)Wartość części

216278,75 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2 – Przyrządy do udrażniania dróg oddechowych

4.5.3.)Główny kod CPV

33171200-1 - Przyrządy do resuscytacji

4.5.5.)Wartość części

38426,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3 – Elektrody kompatybilne z Zoll

4.5.3.)Główny kod CPV

31711140-6 - Elektrody

4.5.5.)Wartość części

6784,56 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4 - Elektrody kompatybilne z Lifepack

4.5.3.)Główny kod CPV

31711140-6 - Elektrody

4.5.5.)Wartość części

1300,37 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 5 – Elektrody EKG

4.5.3.)Główny kod CPV

31711140-6 - Elektrody

4.5.5.)Wartość części

28965,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 6 – Zestaw do punkcji

4.5.3.)Główny kod CPV

33141600-6 - Zbiorniki i torby do gromadzenia płynów ustrojowych, dreny i zestawy

4.5.5.)Wartość części

1339,95 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 7 – Zestaw do wentylacji oddechowej

4.5.3.)Główny kod CPV

33157700-2 - Worki ambu

4.5.5.)Wartość części

5167,57 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 8 – Środki do dezynfekcji

4.5.3.)Główny kod CPV

33631600-8 - Środki antyseptyczne i dezynfekcyjne

4.5.5.)Wartość części

11599,45 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 9 –Wyroby do zaopatrzenia amputowanych części ciała

4.5.3.)Główny kod CPV

33141623-3 - Zestawy pierwszej pomocy

4.5.5.)Wartość części

11986,06 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 10 – Różne produkty medyczne, (kod CPV) - 33141640-8, 33141642-2

4.5.3.)Główny kod CPV

33141640-8 - Dreny

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

33141642-2 - Akcesoria do drenażu

4.5.5.)Wartość części

1050,41 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 7

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 8

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

35029,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

35029,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

35029,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 9

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

SINMED Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

0000636444

7.3.3)Ulica

ul. Graniczna 32B

7.3.4)Miejscowość

Przyszowice

7.3.5)Kod pocztowy

44-178

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 10

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

35029,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 11

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 13

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 6)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1279,80 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1279,80 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1279,80 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 6)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARMED Dystrybucja Sprzętu Medycznego Tomasz Podesek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6550002119

7.3.3)Ulica

ul. Langiewicza 80

7.3.4)Miejscowość

Busko-Zdrój

7.3.5)Kod pocztowy

28-100

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 6)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1279,80 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 7)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 19

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 8)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Nie rozstrzygnięto

Sekcja 20

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 9)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Uzasadnienie prawne: art. 255 pkt. 1 ustawy z dnia z dnia 11 września 2019r. Prawo zamówień publicznych (t.j. Dz. U. 2024 poz. 1320) – nie złożono żadnego wniosku o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo żadnej oferty.
Uzasadnienie faktyczne: w postępowaniu p.n. Okresowe przeglądy, konserwacje i naprawy sprzętu medycznego o numerze ref.: RSPR/TP/2-D/2025 do dnia 06.03.2025r. do godz. 10:00 w w/w części nie złożono żadnej oferty.

Sekcja 21

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 22

OFERTY (dla części 10)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

1039,61 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1039,61 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

1039,61 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 23

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 10)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

ARMED Dystrybucja Sprzętu Medycznego Tomasz Podesek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6550002119

7.3.3)Ulica

ul. Langiewicza 80

7.3.4)Miejscowość

Busko-Zdrój

7.3.5)Kod pocztowy

28-100

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 24

UMOWA (dla części 10)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

1039,61 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33141000-0Jednorazowe, niechemiczne artykuły…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
803 670 zł
Próbka: 54 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
229 993 zł2 545 765 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 315 772 zł
Źródło próbki
CPV 33141000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
229 993 zł
Mediana
803 670 zł
Górny kwartyl
2 545 765 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Radomska Stacja Pogotowia Ratunkowego w Radomiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Radom.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33141000-0 (Jednorazowe. CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Nie potwierdziliśmy jeszcze kompletnego snapshotu wszystkich części tego ogłoszenia wynikowego. Do czasu ponownej weryfikacji nie publikujemy wykonawców, rozstrzygnięć części, kwot ani liczby ofert z pól zastępczych.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.