Wynik częściowy: umowy w 1 z 2 części, 1 unieważniono2 części
Łączna wartość umów
65 466 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1zamówienia: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn i urządzeń budowlanych od wszystkich ryzyk, utraty lub uszkodzenia. Szczegółowy opis przedmiotu zamówi
    Wartość umowy
    65 466 zł
    1 oferta
  2. Unieważniona
    Część 2zamówienia: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk - budowle Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach do SWZ, tj. Część II – Załącznik nr 10B
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
Oferty w postępowaniu
1 oferta(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Ubezpieczenie majątku Związku Gmin Zagłębia Miedziowego administrowanego przez Polkowicką Dolinę Recyklingu Sp. z o. o.

Zamawiający Polkowicka Dolina Recyklingu sp. z o.o. (Polkowice, Dolnośląskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Ubezpieczenie majątku Związku Gmin Zagłębia Miedziowego administrowanego przez Polkowicką…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 65 466 zł. Złożono 1 ofertę.

Łączna wartość umów
65 466 zł
Liczba ofert
1 ofertałącznie, 2 części
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 2 części: w 1 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 65 465,67 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 1 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Polkowicka Dolina Recyklingu sp. z o.o.

1.3.)Oddział zamawiającego

PDR sp. z o.o.

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 368345060

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Dąbrowskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Polkowice

1.5.3.)Kod pocztowy

59-100

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL516 - Legnicko-głogowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pdr-zamowienia@pdr-eko.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.pdr-eko.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://sidaspzp.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


podmiot prawa publicznego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Działalność związana ze zbieraniem, przetwarzaniem i unieszkodliwianiem odpadów; odzysk surowców

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Ubezpieczenie majątku Związku Gmin Zagłębia Miedziowego administrowanego przez Polkowicką Dolinę Recyklingu Sp. z o. o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-97fb51f3-ab2a-4afc-8065-0358ef1d1a1f

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00193358

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-16

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00130499

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

85000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część I zamówienia: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk, ubezpieczenie sprzętu elektronicznego od wszystkich ryzyk oraz ubezpieczenie maszyn i urządzeń budowlanych od wszystkich ryzyk, utraty lub uszkodzenia.

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach do SWZ, tj. Część I – Załącznik nr 10A

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

75000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część II zamówienia: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk - budowle

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawarty jest w Załącznikach do SWZ, tj. Część II – Załącznik nr 10B

4.5.3.)Główny kod CPV

66510000-8 - Usługi ubezpieczeniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

66512100-3 - Usługi ubezpieczenia od następstw nieszczęśliwych wypadków

66515000-3 - Usługi ubezpieczenia od uszkodzenia lub utraty

66515100-4 - Usługi ubezpieczenia od ognia

66515400-7 - Usługi ubezpieczenia od skutków żywiołów

66516100-1 - Usługi ubezpieczenia pojazdów mechanicznych od odpowiedzialności cywilnej

66516400-4 - Usługi ubezpieczenia od ogólnej odpowiedzialności cywilnej

4.5.5.)Wartość części

10000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

65465,67 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

65465,67 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

65465,67 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 5260214686

7.3.4)Miejscowość

Warszawa

7.3.6.)Województwo

mazowieckie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

65465,67 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 1 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Postępowanie w zakresie w zakresie części II zamówienia: Ubezpieczenie mienia od wszystkich ryzyk - budowle, unieważnia się na podstawie art. 255 pkt. 1) ustawy z 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz. U. 2024.1320 t.j.) gdyż w zakresie wymienionej części nie złożono żadnej oferty.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

66510000-8Usługi ubezpieczeniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
509 123 zł
Próbka: 44 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 024 zł1 017 500 zł
Rozstęp międzykwartylowy
814 476 zł
Źródło próbki
CPV 66510000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 024 zł
Mediana
509 123 zł
Górny kwartyl
1 017 500 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Polkowicka Dolina Recyklingu sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Polkowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 65 466 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 66510000-8 (Usługi ubezpieczeniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Compensa TU S.A. Vienna Insurance Group (Warszawa). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.