Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
178 500 zł
Umowa zawarta
14 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 29 sierpnia 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena70%Rodzaj silnika10%Gwarancja20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa uprzywilejowanego lekkiego samochodu operacyjnego typu SLOp z napędem 4x4 dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie

Zamawiający Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie (Wołów, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa uprzywilejowanego lekkiego samochodu operacyjnego typu SLOp z napędem 4x4 dla…”, wybierając ofertę wykonawcy Marvel Sp. z o. o. Wartość umowy: 178 500 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
178 500 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Marvel Sp. z o. o. (ŁÓDŹ).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 178 500,00 zł (umowę zawarto 14 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 29 sierpnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie

1.3.)Oddział zamawiającego

KP PSP Wołow

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 931950028

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Wojska Polskiego 38

1.5.2.)Miejscowość

Wołów

1.5.3.)Kod pocztowy

56-100

1.5.4.)Województwo

dolnośląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL518 - Wrocławski

1.5.7.)Numer telefonu

(71) 389-27-02

1.5.8.)Numer faksu

(71) 389-58-58

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

kpwolow@kwpsp.wroc.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.gov.pl/web/kppsp-wolow

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-07682240-9322-41fd-958e-fa0dadb499fa

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Porządek i bezpieczeństwo publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa uprzywilejowanego lekkiego samochodu operacyjnego typu SLOp z napędem 4x4 dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-07682240-9322-41fd-958e-fa0dadb499fa

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00191533

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-15

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00140615/01/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.1 Dostawa uprzywilejowanego lekkiego samochodu operacyjnego typu SLOp dla Komendy Powiatowej Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00143441

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

PT.2370.2.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

170731,71 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Lekki samochód operacyjny SLOp z napędem 4x4

4.5.3.)Główny kod CPV

34144200-0 - Pojazdy służb ratowniczych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

0

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

178500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

178500,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

178500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Marvel Sp. z o. o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

008230509

7.3.4)Miejscowość

ŁÓDŹ

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-14

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

178500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-08-29

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34144200-0Pojazdy służb ratowniczych
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
268 500 zł
Próbka: 26 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
203 252 zł1 243 894 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 040 642 zł
Źródło próbki
CPV 34144200· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
203 252 zł
Mediana
268 500 zł
Górny kwartyl
1 243 894 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Komenda Powiatowa Państwowej Straży Pożarnej w Wołowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wołów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 178 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34144200-0 (Pojazdy służb ratowniczych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Marvel Sp. z o. o. (ŁÓDŹ). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.