Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
1 112 909 zł
Umowa zawarta
9 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 30 listopada 2025
Oferty w postępowaniu
10 ofertceny: 1 112 909 zł – 1 855 345 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Okres gwarancji rękojmi40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Apteczna w Krynkach i ul. Staszica w Brodach wraz z budową chodnika i oświetlenia

Zamawiający Gmina Brody (Brody, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi wewnętrznej ul. Apteczna w Krynkach i ul. Staszica w Brodach wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy DROGMAR M. Godzina, P. Podeszwa, R. Godzina, M. Podeszwa. Wartość umowy: 1 112 909 zł. Złożono 10 ofert.

Zamawiający: Gmina BrodyBrody, Świętokrzyskieopublikowano 15 kwietnia 2025
Wartość umowy
1 112 909 zł
Liczba ofert
10 ofert
Konkurencyjność
~5,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy DROGMAR M. Godzina, P. Podeszwa, R. Godzina, M. Podeszwa (Ostrowiec Świętokrzyski), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 1 112 908,71 zł (umowę zawarto 9 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 10 ofert; ceny wahały się od 1 112 908,71 zł do 1 855 344,87 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 listopada 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail