Przebudowa SSP w budynku przy ul. Pużaka 18 w Krośnie oraz w budynku przy ul. Przemysłowej 2a w Jarosławiu.
Zamawiający Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przebudowa SSP w budynku przy ul. Pużaka 18 w Krośnie oraz w budynku przy ul.…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=4905, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~5,1 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
3 wpisy- Ogłoszenie
12 sierpnia 2024
Termin ofert: 4 września 2024 10:00Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
09 października 2024
3 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie → - Wykonanie umowyBieżące
14 kwietnia 2025
1 wykonawca
Ogłoszenie o wykonaniu umowy
Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | Izba Administracji Skarbowej w Rzeszowie |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 001023003 |
| 1.4) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | Geodetów 1 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 35-959 |
| 1.4.4.) | Województwo | podkarpackie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL823 - Rzeszowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | przetargi.ias.400000@mf.gov.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://www.podkarpackie.kas.gov.pl |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej) |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Identyfikator postępowania | ocds-148610-ccf72094-25d3-43dd-8495-484a1e45f69e |
| 2.2.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00190049 |
| 2.3.) | Wersja ogłoszenia | 01 |
| 2.4.) | Data ogłoszenia | 2025-04-14 |
Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Charakter zamówienia | Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne |
| 3.2.) | Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE | Tak |
| 3.2.1.) | Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE | 2024/BZP 00454933 |
| 3.3.) | Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej | Nie |
| 3.5.) | Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną | Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy |
| 3.6.) | Rodzaj zamówienia | Roboty budowlane |
| 3.7.) | Nazwa zamówienia | Przebudowa SSP w budynku przy ul. Pużaka 18 w Krośnie oraz w budynku przy ul. Przemysłowej 2a w Jarosławiu. |
| 3.8.) | Krótki opis przedmiotu zamówienia | Przedmiotem zamówienia ”, jest modernizacja systemu sygnalizacji pożarowej (SSP): |
| 3.9.) | Główny kod CPV | 45312100-8 - Instalowanie przeciwpożarowych systemów alarmowych |
| 3.10.) | Dodatkowy kod CPV | 45314310-7 - Układanie kabli 45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne 45311000-0 - Roboty w zakresie okablowania oraz instalacji elektrycznych 45317300-5 - Elektryczne elektrycznych urządzeń rozdzielczych 45000000-7 - Roboty budowlane 45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych |
Podstawowe informacje o zawartej umowie
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 4.1.) | Data zawarcia umowy | 2024-09-20 |
| 4.2.) | Okres realizacji zamówienia | 60 dni |
| 4.3.) | Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę | |
| 4.3.1.) | Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy) | BIPV System Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością |
| 4.3.2.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 363375960 |
| 4.3.3.) | Ulica | Ul. Reformacka 6 |
| 4.3.4.) | Miejscowość | Rzeszów |
| 4.3.5.) | Kod pocztowy | 35-026 |
| 4.3.6.) | Województwo | podkarpackie |
| 4.3.7.) | Kraj | Polska |
| 4.4.) | Wartość umowy | 574984,72 PLN |
| 4.5.) | Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej | 2024/BZP 00537870/01 |
Przebieg realizacji umowy
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 5.1.) | Czy umowa została wykonana | Tak |
| 5.2.) | Termin wykonania umowy | 2024-11-30 |
| 5.3.) | Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie | Tak |
| 5.4.) | Informacje o zmianach umowy | |
| 5.4.1.) | Liczba zmian | 0 |
| 5.5.) | Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy | 574984,72 PLN |
| 5.6.) | Czy umowa została wykonana należycie | Tak |
| 5.7.) | Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania | nie dotyczy |
Sekcja 6Informacje dodatkowe
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →