Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
55 595 zł
Umowa zawarta
8 kwietnia 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 55 595 zł – 119 981 złodrzucone: 1wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena90%Gwarancja i rękojmia10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont korytarzy klatek schodowych w budynku przy ul. Sejneńskiej 18 w Suwałkach

Zamawiający Miasto Suwałki (Suwałki, Podlaskie) rozstrzygnął postępowanie „Remont korytarzy klatek schodowych w budynku przy ul. Sejneńskiej 18 w Suwałkach”, wybierając ofertę wykonawcy Firma Budowlana WORONIECKI Jarosław Woroniecki. Wartość umowy: 55 595 zł. Złożono 4 oferty.

Zamawiający: Miasto SuwałkiSuwałki, Podlaskieopublikowano 11 kwietnia 2025
Wartość umowy
55 595 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Firma Budowlana WORONIECKI Jarosław Woroniecki (Suwałki), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 55 594,80 zł (umowę zawarto 8 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 55 594,80 zł do 119 980,83 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail