Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 5 częściach5 części
Łączna wartość umów
941 245 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest najem wozidła specjalistycznego. Szczegółowy opis maszyn i urządzeń dla każdej części zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Inne wymagania, prawa i obowiązki z
    Wartość umowy
    221 252 zł
    2 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest najem ładowarki kołowej jednonaczyniowej I. Szczegółowy opis maszyn i urządzeń dla każdej części zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Inne wymagania, prawa i
    Wartość umowy
    225 828 zł
    3 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest najem ładowarki kołowej jednonaczyniowej II. Szczegółowy opis maszyn i urządzeń dla każdej części zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Inne wymagania, prawa i
    Wartość umowy
    236 012 zł
    3 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest najem ładowarki kołowej przegubowej z chwytakiem. Szczegółowy opis maszyn i urządzeń dla każdej części zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Inne wymagania, pr
    Wartość umowy
    88 412 zł
    2 oferty
  5. Umowa zawarta
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest najem samochodu ciężarowego typu hakowiec z urządzeniem hakowym. Szczegółowy opis maszyn i urządzeń dla każdej części zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Inn
    Wartość umowy
    169 740 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
11 ofert(łącznie na 5 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa na podstawie umowy najmu maszyn i urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania „Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów” Sp. z o.o.

Zamawiający "regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. (Ostrów Wielkopolski, Wielkopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa na podstawie umowy najmu maszyn i urządzeń niezbędnych do prawidłowego…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 941 245 zł. Złożono 11 ofert.

Łączna wartość umów
941 245 zł
Liczba ofert
11 ofertłącznie, 5 części
Konkurencyjność
~2,1 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Auto-Handel Marek Jeziorek (części 1, 2, 3, 4); KORTRANS Jan Jacyno (część 5).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 941 245,20 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 11 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

"REGIONALNY ZAKŁAD ZAGOSPODAROWANIA ODPADÓW" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 302017142

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Staroprzygodzka 121

1.5.2.)Miejscowość

Ostrów Wielkopolski

1.5.3.)Kod pocztowy

63-400

1.5.4.)Województwo

wielkopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL416 - Kaliski

1.5.7.)Numer telefonu

62 50 33 700

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@rzzo.com.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.rzzo.com.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://e-propublico.pl/Zamawiajacy/AktualneOgloszenia?ZamawiajacyId=b8e3ad76-84b2-44fa-aaa4-6fcd4098ff64

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Środowisko

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa na podstawie umowy najmu maszyn i urządzeń niezbędnych do prawidłowego funkcjonowania „Regionalnego Zakładu Zagospodarowania Odpadów” Sp. z o.o.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-5be26859-7773-493a-8546-fc279a722e7b

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00185579

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00145156

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.261.1.6.2025.BW

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest najem wozidła specjalistycznego. Szczegółowy opis maszyn i urządzeń dla każdej części zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Inne wymagania, prawa i obowiązki zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

4.5.5.)Wartość części

179413,93 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest najem ładowarki kołowej jednonaczyniowej I. Szczegółowy opis maszyn i urządzeń dla każdej części zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Inne wymagania, prawa i obowiązki zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

4.5.5.)Wartość części

167100,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest najem ładowarki kołowej jednonaczyniowej II. Szczegółowy opis maszyn i urządzeń dla każdej części zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Inne wymagania, prawa i obowiązki zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

4.5.5.)Wartość części

175893,48 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest najem ładowarki kołowej przegubowej z chwytakiem. Szczegółowy opis maszyn i urządzeń dla każdej części zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Inne wymagania, prawa i obowiązki zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

4.5.5.)Wartość części

67848,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest najem samochodu ciężarowego typu hakowiec z urządzeniem hakowym. Szczegółowy opis maszyn i urządzeń dla każdej części zamówienia zawarty jest w Opisie przedmiotu zamówienia, stanowiącym załącznik nr 3 do SWZ. Inne wymagania, prawa i obowiązki zawarte są we wzorze umowy, stanowiącym załącznik nr 4 SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

34000000-7 - Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu

4.5.5.)Wartość części

144486,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

221252,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

280440,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

221252,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Auto-Handel Marek Jeziorek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6222468215

7.3.3)Ulica

Szkolna 24

7.3.4)Miejscowość

Boników

7.3.5)Kod pocztowy

63-430

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

221252,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

225828,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

250920,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

225828,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Auto-Handel Marek Jeziorek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6222468215

7.3.4)Miejscowość

Boników

7.3.5)Kod pocztowy

63-430

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

225828,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

236012,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

250920,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

236012,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Auto-Handel Marek Jeziorek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6222468215

7.3.3)Ulica

Szkolna 24

7.3.4)Miejscowość

Boników

7.3.5)Kod pocztowy

63-430

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

236012,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

88412,40 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

88412,40 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

88412,40 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Auto-Handel Marek Jeziorek

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6222468215

7.3.3)Ulica

Szkolna 24

7.3.4)Miejscowość

Boników

7.3.5)Kod pocztowy

63-430

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

88412,40 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 22

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 23

OFERTY (dla części 5)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

169740,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

169740,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

169740,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 24

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 5)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

KORTRANS Jan Jacyno

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6220007361

7.3.3)Ulica

Długa 43

7.3.4)Miejscowość

Boników

7.3.5)Kod pocztowy

63-430

7.3.6.)Województwo

wielkopolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 25

UMOWA (dla części 5)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-01

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

169740,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 26

Informacje dodatkowe

Termin realizacji - 12 miesięcy od 07.04.2025 r. dla części zamówienia: 1, 2, 3, 4,
Termin realizacji - 12 miesięcy od 19.05.2025 r. dla części zamówienia 5

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

34000000-7Sprzęt transportowy i produkty pomo…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

"regionalny Zakład Zagospodarowania Odpadów" Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Ostrów Wielkopolski.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 941 245 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 34000000-7 (Sprzęt transportowy i produkty pomocnicze dla transportu). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Auto-Handel Marek Jeziorek (Boników). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 2 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.