Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru przy wykonaniu zadania inwestycyjnego pn. „Budowa sieci wodociągowej i kanalizacji sanitarnej w miejscowości Nowa Świdnica

Zamawiający Gmina Olszyna (Olszyna, Dolnośląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Pełnienie funkcji Inspektora Nadzoru przy wykonaniu zadania inwestycyjnego pn. Budowa…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina OlszynaOlszyna, Dolnośląskie (powiat Lubański →)opublikowano 9 kwietnia 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

GMINA OLSZYNA

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 230821486

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Wolności 20

1.4.2.)Miejscowość

Olszyna

1.4.3.)Kod pocztowy

59-830

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL515 - Jeleniogórski

1.4.7.)Numer telefonu

757212050

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

poczta@olszyna.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.olszyna.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00183093

2.2.)Data ogłoszenia

2025-04-09

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
9.1.Informacje dodatkowe Przed zmianą

Brak danych

Zamawiający informuje, że w terminie określonym zgodnie z art. 284 ust 2 Ustawy z dnia 11 września 2019 - Prawo zamówień publicznych, Wykonawcy zwrócili się do Zamawiającego z licznymi pytaniami o wyjaśnienie SWZ. W związku z powyższym Zamawiający wydłuża termin składania ofert: do dnia: 18.04.2025 r., godz.09:00. termin otwarcia ofert: 18.04.2025 r., godz.09:30. oraz termin związania ofert do dnia 17.05.2025 r.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Olszyna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Olszyna.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71700000-5 (Usługi nadzoru i kontroli). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.