Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
46 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    40 000 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    6000 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
5 ofert(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osoby wyznaczonej do realizacji zamówienia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przeprowadzenie grupowych zajęć z doradcą zawodowym oraz indywidualnego coachingu rozwojowego w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – Powiat Bytowski”

Zamawiający Powiat Bytowski (Bytów, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przeprowadzenie grupowych zajęć z doradcą zawodowym oraz indywidualnego coachingu…”, wybierając ofertę wykonawcy Małgorzata Szczęk. Łączna wartość umów: 46 000 zł. Złożono 5 ofert.

Zamawiający: Powiat BytowskiBytów, Pomorskie (powiat Bytowski →)opublikowano 7 kwietnia 2025
Łączna wartość umów
46 000 zł
Liczba ofert
5 ofertłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 2 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Małgorzata Szczęk za łącznie 46 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 5 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Bytowski

1.3.)Oddział zamawiającego

Wydział Organizacyjno - Prawny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 770979708

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Ks.dr. Bolesława Domańskiego 2

1.5.2.)Miejscowość

Bytów

1.5.3.)Kod pocztowy

77-100

1.5.4.)Województwo

pomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL636 - Słupski

1.5.7.)Numer telefonu

59 822 80 00

1.5.8.)Numer faksu

59 822 80 01

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

starostwo@powiatbytowski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.powiatbytowski.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1057880

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przeprowadzenie grupowych zajęć z doradcą zawodowym oraz indywidualnego coachingu rozwojowego w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – Powiat Bytowski”

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-9e382e2b-d936-4799-8083-9a0e0be9db45

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00179953

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00045119/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.11 Przeprowadzenie grupowych zajęć z doradcą zawodowym oraz indywidualnego coachingu rozwojowego w ramach projektu „Zdolni z Pomorza – Powiat Bytowski”

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Zdolni z Pomorza – Powiat Bytowski” jest współfinansowany w ramach Funduszy Europejskich dla Pomorza 2021-2027, Priorytet 5. Fundusze europejskie dla silnego społecznie Pomorza (EFS+), Działanie 5.8 Edukacja ogólna i zawodowa

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00120197

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

RS.272.1.2025.I

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

73900 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

I CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA: INDYWIDUALNY COACHING ROZWOJOWY
Przedmiotem zamówienia jest usługa przeprowadzenia indywidualnych zajęć z każdą z osób uczestniczących w szkoleniu. Zajęcia obejmują pomoc w rozwoju osobistym, opracowanie indywidualnego rozwoju ucznia, odkrywania własnego potencjału, pokazanie jego mocnych i słabych stron.
Liczba osób: 100
Liczba godzin na osobę: 4 godz.
Liczba godzin ogółem: 400 godzin dydaktycznych. Przez godzinę dydaktyczną rozumie się pełną godzinę zegarową.
Opis przedmiotu zamówienia za pomocą kodów CPV Wspólnego Słownika Zamówień:
80500000-9 – Usługi szkoleniowe
80570000-0 – Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I oraz II znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

4.5.5.)Wartość części

66000 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

II CZĘŚĆ ZAMÓWIENIA: GRUPOWE ZAJĘCIA Z DORADCĄ ZAWODOWYM
Przedmiotem zamówienia jest usługa prowadzenia doradztwa zawodowego, przeprowadzenie zajęć grupowych dla uczniów, beneficjentów ostatecznych projektu. Doradca zawodowy będzie odpowiadał za identyfikację zainteresowań, uzdolnień, predyspozycji zawodowych ucznia, w tym, możliwości psychofizycznych związanych z wyborem zawodu lub kolejnego etapu edukacyjnego. Rozwijanie umiejętności społecznych, w tym pracy zespołowej, a także innych kompetencji wymaganych od pracownika, pilnowanie przez uczniów własnej ścieżki edukacyjnej lub zawodowej, opartej na umiejętności poszukiwania informacji o zawodach i sytuacji na rynku pracy, a także o ofertach kształcenia na kolejnych etapach edukacji.
Liczba grup: 8
Liczba osób w grupie: 8/13 osób
Tryb realizacji zajęć w grupie: 5 godzin/spotkanie; 8 spotkań; Zajęcia będą się odbywały zgodnie z harmonogramem zajęć zatwierdzonym przez Zamawiającego.
Liczba godzin ogółem: 40 godzin dydaktycznych. Przez godzinę dydaktyczną rozumie się pełną godzinę zegarową.
Opis przedmiotu zamówienia za pomocą kodów CPV Wspólnego Słownika Zamówień:
80500000-9 – Usługi szkoleniowe
80510000-2 – Usługi szkolenia specjalistycznego
79634000-7 – Usługi kierowania karierą
85312320-8 – Usługi doradztwa

Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla części I oraz II znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

79634000-7 - Usługi kierowania karierą

85312320-8 - Usługi doradztwa

4.5.5.)Wartość części

7900 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

40000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

68000 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

40000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Małgorzata Szczęk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8421703105

7.3.3)Ulica

Łotewska 153/1

7.3.4)Miejscowość

Słupsk

7.3.5)Kod pocztowy

76-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

40000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

16 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6000 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

6800 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

6000 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Małgorzata Szczęk

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8421703105

7.3.3)Ulica

Łotewska 153/1

7.3.4)Miejscowość

Słupsk

7.3.5)Kod pocztowy

76-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

6000 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

16 miesiące

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80500000-9Usługi szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
87 474 zł
Próbka: 131 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
39 734 zł288 514 zł
Rozstęp międzykwartylowy
248 781 zł
Źródło próbki
CPV 80500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
39 734 zł
Mediana
87 474 zł
Górny kwartyl
288 514 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.