Wynik częściowy: umowy w 3 z 4 części, 1 unieważniono4 części
Łączna wartość umów
203 647 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości rejon nr I (obręby: Opole, Szczepanowice, Żerkowice, Chmielowice, Wójtowa Wieś, Nowa Wieś Królewska, Grudzice, Malina, Groszowice, Grotowice, Winów). Przed
    Wartość umowy
    89 899 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości - rejon nr II (obręby: Kolonia Gosławicka, Gosławice, Zakrzów, Półwieś, Bierkowice, Wrzoski, Sławice, Wróblin, Krzanowice, Czarnowąsy, Borki, Świerkle, Dob
    Wartość umowy
    89 899 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości – lokale komunalne. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SWZ oraz we wzorze umowy
    Wartość umowy
    23 849 zł
    1 oferta
  4. Unieważniona
    Część 4Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości – opłaty adiacenckie. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SWZ oraz we wzorze umowy
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
Oferty w postępowaniu
3 oferty(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin realizacji zlecenia40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości.

Zamawiający Miasto Opole (Opole, Opolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 203 647 zł. Złożono 3 oferty.

Zamawiający: Miasto OpoleOpole, Opolskieopublikowano 7 kwietnia 2025
Łączna wartość umów
203 647 zł
Liczba ofert
3 ofertyłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 4 części: w 3 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: MKV Development sp. z o.o. (części 1, 2); MKW Development sp. z o.o. (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 203 647,04 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 3 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

MIASTO OPOLE

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 53141266800000

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 1A

1.5.2.)Miejscowość

Opole

1.5.3.)Kod pocztowy

45-015

1.5.4.)Województwo

opolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

pzp@um.opole.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.opole.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://umopole.logintrade.net/zapytania_email,190094,557fa7bf52921594811ea7be217db2a8.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-49e5965b-acb7-4e30-82a2-985ec2cd91b6

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00179150

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-07

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00025208/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.1 Sporządzanie wycen nieruchomości gruntowych

niezabudowanych, zabudowanych budynkami wolnostojącymi lub w zabudowie zwartej

1.3.2 Sporządzanie wycen nieruchomości w granicach administracyjnych miasta Opola, tj

pojedynczych lokali mieszkalnych, lokali mieszkalnych adaptowanych ze strychów, lokali użytkowych, garaży

1.3.3 Sporządzanie wycen nieruchomości miasta Opola dla potrzeb ustalenia opłat adiacenckich

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00114996

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.271.2.8.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości rejon nr I (obręby: Opole, Szczepanowice, Żerkowice, Chmielowice, Wójtowa Wieś, Nowa Wieś Królewska, Grudzice, Malina, Groszowice, Grotowice, Winów). Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SWZ oraz we wzorze umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.5.5.)Wartość części

73790,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości - rejon nr II (obręby: Kolonia Gosławicka, Gosławice, Zakrzów, Półwieś, Bierkowice, Wrzoski, Sławice, Wróblin, Krzanowice, Czarnowąsy, Borki, Świerkle, Dobrzeń Mały, Brzezie) Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SWZ oraz we wzorze umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.5.5.)Wartość części

73790,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości – lokale komunalne. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SWZ oraz we wzorze umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.5.5.)Wartość części

20950,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Wykonanie usług na sporządzanie operatów szacunkowych w zakresie wycen nieruchomości – opłaty adiacenckie. Przedmiot zamówienia został szczegółowo opisany w SWZ oraz we wzorze umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

70000000-1 - Usługi w zakresie nieruchomości

4.5.5.)Wartość części

51500,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

89899,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

89899,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

89899,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MKV Development sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9910508645

7.3.4)Miejscowość

Narok

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

89899,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

89899,02 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

89899,02 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

89899,02 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MKV Development sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9910508645

7.3.4)Miejscowość

Narok

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

89899,02 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

23849 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

23849 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

23849 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MKW Development sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

9910503317

7.3.4)Miejscowość

Narok

7.3.6.)Województwo

opolskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-03

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

23849 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

W przedmiotowym postępowaniu na zadanie nr 4 w terminie przewidzianym na składanie ofert została złożona 1 oferta wykonawcy Edyta Włodarczyk-Laskowska laskowski.pl, która podlega odrzuceniu.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Miasto Opole prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 203 647 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 70000000-1 (Usługi w zakresie nieruchomości). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MKV Development sp. z o.o. (Narok). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.