Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
24 600 zł
Umowa zawarta
2 kwietnia 2025
Okres realizacji
do 30 czerwca 2025
Oferty w postępowaniu
3 ofertyceny: 14 760 zł – 24 600 złodrzucone: 2wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano ofertę droższą o 67% od najtańszej złożonej (część ofert odrzucono)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie projektanta branży drogowej40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przebudowa drogi powiatowej Nr 2027L w msc. Białka polegająca na budowie chodnika - opracowanie dokumentacji projektowej

Zamawiający Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej (Łęczna, Lubelskie) rozstrzygnął postępowanie „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2027L w msc. Białka polegająca na budowie chodnika -…”, wybierając ofertę wykonawcy MANEVO Marek Łukowski. Wartość umowy: 24 600 zł. Złożono 3 oferty.

Wartość umowy
24 600 zł
Liczba ofert
3 oferty
Konkurencyjność
~3,5 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

4 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy MANEVO Marek Łukowski (Ziółków 88), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 24 600,00 zł (umowę zawarto 2 kwietnia 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 3 oferty; ceny wahały się od 14 760,00 zł do 24 600,00 zł. Odrzucono 2 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 30 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZARZĄD DRÓG POWIATOWYCH W ŁĘCZNEJ

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 431029470

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Przemysłowa 16

1.5.2.)Miejscowość

Łęczna

1.5.3.)Kod pocztowy

21-010

1.5.4.)Województwo

lubelskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL814 - Lubelski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zdp@powiatleczynski.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zdpleczna.bip.e-zeto.eu/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-409189ab-a0d1-40d9-8be5-0f651e219fe9

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Przebudowa drogi powiatowej Nr 2027L w msc. Białka polegająca na budowie chodnika - opracowanie dokumentacji projektowej

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-409189ab-a0d1-40d9-8be5-0f651e219fe9

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00174789

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-03

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00025605/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Przebudowa drogi powiatowej Nr 2027L w msc. Białka polegająca na budowie chodnika - opracowanie dokumentacji projektowej

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00139913

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZDP.ZP.372.4.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

24600,00

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Zamówienie obejmuje opracowanie dokumentacji wraz z uzyskaniem prawomocnego pozwolenia na budowę/ zgłoszenia budowy.
2.Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia stanowi załącznik nr 1 do SWZ.
3.Opracowanie koncepcji rozwiązania projektowanego chodnika do akceptacji przez Zamawiającego, która będzie zawierała:
3.1Wersja elektroniczna dokumentacji (materiały do zgłoszenia) – 2 egz. (płyta CD lub DVD)
3.2Mapa do celów projektowych
3.3Wszystkie wymagane opinie i uzgodnienia
1.Zamawiający zleca a Wykonawca przyjmuje do wykonania zadanie na: „Przebudowa drogi powiatowej Nr 2027L w msc. Białka polegająca na budowie chodnika - opracowanie dokumentacji projektowej”. Inwestycja znajduje się przy Szkole Podstawowej im. Adama Mickiewicza w Białce. Działka o numerze ewidencyjnym: 775.
2. Projektowany odcinek z kostki brukowej powinien zaczynać się od działki o numerze ewidencyjnym 880 biec wzdłuż działki o numerze ewidencyjnym 850 (do uzgodnienia z Zamawiającym).
3. Projektowany chodnik powinien łączyć się z istniejącym ciągiem pieszym umiejscowionym przy drodze powiatowej położonej na działce o numerze ewidencyjnym 497, 640 – proponowane przejście dla pieszych zwykłe aby połączyć obie inwestycje (do uzgodnienia z Zamawiającym).
4. Dokumentację projektową należy opracować w oparciu o:
- wytyczne Zamawiającego do projektowania,
- konsultacje i uzgodnienia z wyznaczonymi przedstawicielami Zamawiającego,
- sporządzony przez Wykonawcę harmonogram prac projektowych, który Wykonawca dostarczy Zamawiającemu przed podpisaniem umowy.

4.5.3.)Główny kod CPV

71320000-7 - Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

14760,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

24600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

24600,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

MANEVO Marek Łukowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

713-277-16-08

7.3.4)Miejscowość

Ziółków 88

7.3.5)Kod pocztowy

21-077

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-04-02

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

24600 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2025-06-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71320000-7Usługi inżynieryjne w zakresie proj…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
225 500 zł
Próbka: 245 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
139 102 zł390 244 zł
Rozstęp międzykwartylowy
251 142 zł
Źródło próbki
CPV 71320000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
139 102 zł
Mediana
225 500 zł
Górny kwartyl
390 244 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zarząd Dróg Powiatowych w Łęcznej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Łęczna.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 24 600 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71320000-7 (Usługi inżynieryjne w zakresie projektowania). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: MANEVO Marek Łukowski (Ziółków 88). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.