Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
885 365 zł
Umowa zawarta
29 sierpnia 2024
Okres realizacji
36 miesiące
Oferty w postępowaniu
4 ofertyceny: 885 365 zł – 1 347 017 złodrzucone: 1
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług portierskich, ochrony osób i mienia oraz monitorowania budynków Szpitala Psychiatrycznego SPZOZ w Węgorzewie

Zamawiający Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie (Węgorzewo, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług portierskich, ochrony osób i mienia oraz monitorowania budynków…”, wybierając ofertę wykonawcy Efekt Warma Dozór sp. z o.o. Wartość umowy: 885 365 zł. Złożono 4 oferty.

Wartość umowy
885 365 zł
Liczba ofert
4 oferty
Konkurencyjność
~1,8 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    02 sierpnia 2024

    Termin ofert: 12 sierpnia 2024 10:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    02 kwietnia 2025

    4 oferty1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Efekt Warma Dozór sp. z o.o. (Olsztyn), średnia firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 885 365,32 zł (umowę zawarto 29 sierpnia 2024 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 4 oferty; ceny wahały się od 885 365,32 zł do 1 347 016,63 zł. Odrzucono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 36 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 790240956

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Gen. Józefa Bema 24

1.5.2.)Miejscowość

Węgorzewo

1.5.3.)Kod pocztowy

11-600

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL623 - Ełcki

1.5.7.)Numer telefonu

87 427-29-70

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

przetargi@szpitalpsychiatrycznywegorzewo.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://szpitalpsychiatrycznywegorzewo.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://szpitalpsychiatrycznywegorzewo.logintrade.net/zapytania_email,172409,dbe3eb4c1280f8f2a99c415075f1c911.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Świadczenie usług portierskich, ochrony osób i mienia oraz monitorowania budynków Szpitala Psychiatrycznego SPZOZ w Węgorzewie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-0b762af6-0fdd-4ab8-bb9b-f2dc875a44dc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00174286

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-04-02

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00068111/06/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Zakup usług portierskich, ochrony osób i mienia oraz monitorowania budynków Szpitala Psychiatrycznego SPZOZ w Węgorzewie.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00443909

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 2 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DOA.272.1.5.2024.PA

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

891911,77 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest usługa portierska, ochrony osób i mienia oraz monitorowania budynków Szpitala Psychiatrycznego SPZOZ w Węgorzewie
2. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia zawiera Załącznik nr 1 do SWZ – Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

98341120-2 - Usługi portierskie

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

79710000-4 - Usługi ochroniarskie

79711000-1 - Usługi nadzoru przy użyciu alarmu

98341140-8 - Usługi dozorowania

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

885365,32 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

1347016,63 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

885365,32 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Średni przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Efekt Warma Dozór sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

739 392 08 46

7.3.4)Miejscowość

Olsztyn

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2024-08-29

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

885365,32 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

36 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Psychiatryczny Samodzielny Publiczny Zakład Opieki Zdrowotnej w Węgorzewie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Węgorzewo.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 885 365 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 98341120-2 (Usługi portierskie). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Efekt Warma Dozór sp. z o.o. (Olsztyn). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.