Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Dostawa środków czystości, akcesoriów do sprzątania oraz drobnego sprzętu medycznego

Zamawiający Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny (Częstochowa, Śląskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Dostawa środków czystości, akcesoriów do sprzątania oraz drobnego sprzętu medycznego”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 263 296 zł
Konkurencyjność
~4,0 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

5 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 001281053

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Bialska 104/118

1.4.2.)Miejscowość

Częstochowa

1.4.3.)Kod pocztowy

42-200

1.4.4.)Województwo

śląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL224 - Częstochowski

1.4.7.)Numer telefonu

34 367 36 74

1.4.8.)Numer faksu

34 367 36 74

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

grazyna.kukula@szpitalparkitka.com.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://www.szpitalparkitka.com.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00166819

2.2.)Data ogłoszenia

2025-03-28

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00140296

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-03-31 10:00 Po zmianie: 2025-04-02 10:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-03-31 10:30 Po zmianie: 2025-04-02 10:30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

39800000-0Środki czyszczące i polerujące
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
263 296 zł
Próbka: 18 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
144 751 zł1 034 182 zł
Rozstęp międzykwartylowy
889 431 zł
Źródło próbki
CPV 39800000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
144 751 zł
Mediana
263 296 zł
Górny kwartyl
1 034 182 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Wojewódzki Szpital Specjalistyczny im. Najświętszej Maryi Panny prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Częstochowa.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 39800000-0 (Środki czyszczące i polerujące). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.