Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Umowa zawarta
25 marca 2025
Okres realizacji
12 miesiące
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa Inspektora Nadzoru budowlanego dla inwestycji na odtworzenie i rewaloryzacje budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową

Zamawiający Ambasada RP w Paryżu (Paryż, Kujawsko-Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa Inspektora Nadzoru budowlanego dla inwestycji na odtworzenie i rewaloryzacje…”, wybierając ofertę wykonawcy AMP Construct Sp. z o.o.

Zamawiający: Ambasada RP w ParyżuParyż, Kujawsko-Pomorskie (powiat Żniński →)opublikowano 27 marca 2025
Wartość całego ogłoszenia wynikowego
Nie podanoMediana planowanego budżetu w kategorii: 184 750 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~3,5 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    27 marca 2025

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    22 kwietnia 2026

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Ambasada RP w Paryżu

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 0000000000

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

1, rue de Talleyrand

1.5.2.)Miejscowość

Paryż

1.5.3.)Kod pocztowy

75-007

1.5.5.)Kraj

Francja

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

FR101 - Paris

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

paryz.amb.sekretariat@msz.gov.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.gov.pl/web/francja/ambasada-rp-w-paryżu

1.7.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Placówka dyplomatyczna - Ambasada RP w Paryżu

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Placówka dyplomatyczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługa Inspektora Nadzoru budowlanego dla inwestycji na odtworzenie i rewaloryzacje budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-d167b715-8228-4879-8461-84075b27de26

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00166257

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-27

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00106991/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.1 Usługa Inspektora Nadzoru budowlanego dla inwestycji na odtworzenie i rewaloryzacje budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 3 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

Zamówienie udzielane jest przez placówkę zagraniczną w rozumieniu ustawy z dnia 21 stycznia 2021 r. o służbie
zagranicznej – art. 305 pkt 3 ustawy z dnia 11 września 2019 r. Prawo zamówień publicznych (Dz.U. z 2024 r. poz. 1320 tj.)
a jego wartość nie przekracza wyrażonej w złotych równowartości 143 000,00 euro dla dostaw i usług.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

AMB.PARY.260.1.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

98251,02 EUR

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Usługa Inspektora Nadzoru budowlanego dla inwestycji na odtworzenie i rewaloryzacje budynku Instytutu Polskiego przy Jean Goujon nr 29 oraz 31 w Paryżu wraz z przebudową

4.5.3.)Główny kod CPV

71520000-9 - Usługi nadzoru budowlanego

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

AMP Construct Sp. z o.o.

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6642141136

7.3.3)Ulica

Kilińskiego 6

7.3.4)Miejscowość

Starachowice

7.3.5)Kod pocztowy

27-200

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 7

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-25

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

144420 EUR

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

12 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

71520000-9Usługi nadzoru budowlanego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
184 750 zł
Próbka: 53 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
49 927 zł371 889 zł
Rozstęp międzykwartylowy
321 963 zł
Źródło próbki
CPV 71520000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
49 927 zł
Mediana
184 750 zł
Górny kwartyl
371 889 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Ambasada RP w Paryżu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Paryż.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 71520000-9 (Usługi nadzoru budowlanego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: AMP Construct Sp. z o.o. (Starachowice). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.