Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Rozbudowa budynku archiwum zakładowego PUW w Tarnobrzegu przy ul. M. Dąbrowskiej 6a – zadanie uzupełniające V

Zamawiający Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Rozbudowa budynku archiwum zakładowego PUW w Tarnobrzegu przy ul. M. Dąbrowskiej 6a –…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Podkarpacki Urząd Wojewódzki w RzeszowieRzeszów, Podkarpackieopublikowano 27 marca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 316 211 zł
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

2 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

PODKARPACKI URZĄD WOJEWÓDZKI W RZESZOWIE

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000514348

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Grunwaldzka 15

1.4.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.4.3.)Kod pocztowy

35-959

1.4.4.)Województwo

podkarpackie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@rzeszow.uw.gov.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rzeszow.uw.gov.pl/

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - organ władzy publicznej - organ administracji rządowej (centralnej lub terenowej)

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-46586d8c-c1c4-4c86-a013-887e69d557e6

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00165019

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-03-27

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Nie

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 7 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

3.7.)Nazwa zamówienia

Rozbudowa budynku archiwum zakładowego PUW w Tarnobrzegu przy ul. M. Dąbrowskiej 6a – zadanie uzupełniające V

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia są roboty budowlane polegające na rozbudowie, nadbudowie (zmiana dachu z płaskiego na spadowy na części istniejącej) i przebudowie budynku Archiwum Zakładowego PUW w Tarnobrzegu przy ul. Dąbrowskiej 6a wraz z przebudową przyłącza kanalizacji deszczowej.

3.9.)Główny kod CPV

45200000-9 - Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-29

4.2.)Okres realizacji zamówienia

50 dni

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

Wacław Grela MIWAX

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON: 830210321

4.3.3.)Ulica

B. Śmiałego 2a

4.3.4.)Miejscowość

Tarnobrzeg

4.3.5.)Kod pocztowy

39-400

4.3.6.)Województwo

podkarpackie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

425000 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00091090/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-03-20

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

0

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

425000 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45200000-9Roboty budowlane w zakresie wznosze…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 316 211 zł
Próbka: 67 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
342 475 zł4 132 247 zł
Rozstęp międzykwartylowy
3 789 772 zł
Źródło próbki
CPV 45200000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
342 475 zł
Mediana
1 316 211 zł
Górny kwartyl
4 132 247 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Podkarpacki Urząd Wojewódzki w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45200000-9 (Roboty budowlane w zakresie wznoszenia kompletnych obiektów budowlanych lub ich części oraz roboty w zakresie inżynierii lądowej i wodnej). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.