Wynik częściowy: umowy w 2 z 3 części, 1 unieważniono3 części
Łączna wartość umów
24 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 2KURS KIPERA HERBATY I BARISTY-szczegóły opisane w załączniku nr 2 do SWZ
    Wartość umowy
    8000 zł
    3 oferty
  2. Unieważniona
    Część 16Kurs MECHATRONIKA W PRAKTYCE PRZEMYSŁOWEJ
    Podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 17KURS SERWIS I OBSŁUGA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH
    Wartość umowy
    16 000 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie personelu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych dla uczestników projektu „Aktywna szkoła zawodowa bez barier” nr FELD.08.08-IZ.00-0116/23

Zamawiający Zespół Szkół-Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im.Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej (Rawa Mazowiecka, Łódzkie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych dla uczestników projektu…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość umów: 24 000 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość umów
24 000 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~3,1 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 3 części: w 2 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 2 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Centrum Szkolenia Barmanów Jerzy Czapla (część 2); Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń Sławomir Olszowski (część 17).

  • 3

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 24 000,00 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Zespół Szkół-Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im.Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej

1.3.)Oddział zamawiającego

Zamawiający publiczny

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000188096

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Zwolińskiego 46

1.5.2.)Miejscowość

Rawa Mazowiecka

1.5.3.)Kod pocztowy

96-200

1.5.4.)Województwo

łódzkie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL715 - Skierniewicki

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zsceziu@hoga.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://gorka.rawa-kopernik.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-fe0de1a8-1cf0-46ef-9f66-fb6f87383b54

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Edukacja

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych dla uczestników projektu „Aktywna szkoła zawodowa bez barier” nr FELD.08.08-IZ.00-0116/23

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-fe0de1a8-1cf0-46ef-9f66-fb6f87383b54

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00162377

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00376754/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.2 Usługa zorganizowania i przeprowadzenia kursów zawodowych dla uczestników projektu „Aktywna szkoła zawodowa bez barier” nr FELD.08.08-IZ.00-0116/23

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

współfinansowanego przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego Plus w ramach Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Łódzkiego 2021-2027”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00601148

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZS-CEZiU-AS-1/7/5224/2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Tak

4.3.1)Wartość zamówienia stanowiącego przedmiot tego postępowania (bez VAT)

421347,21 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS BARMAN-BLENDER -szczególowy opz stanowi załącznik nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80530000-8 - Usługi szkolenia zawodowego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80210000-9 - Usługi edukacji technicznej i zawodowej na poziomie szkoły średniej

80533200-1 - Kursy komputerowe

4.5.5.)Wartość części

8500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS KIPERA HERBATY I BARISTY-szczegóły opisane w załączniku nr 2 do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

7500,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS PROFESJONALNEGO CUKIERNICTWA-szczegóły opisane w załączniku nr do SWZ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

42720,80 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS NOWE TRENDY SZTUKI KULINARNEJ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

18000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS PILOTA DRONA

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

21000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS SPAWANIE ŚWIATŁOWODÓW

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

49000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kurs ASYSTENT SYSTEMÓW MECHATRONICZNYCH

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

58000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kurs z zakresu programowania obrabiarek

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

45000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kurs spawania metodą TIG

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

32000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS PRAWA JAZDY KAT C, C+E (kurs łączony) ORAZ KWALIFIKACJA WSTĘPNA

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

111720,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kurs obsługi koparko-ładowarki

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

23279,20 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS kasjera walutowozłotowego

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

6960,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS FOTOGRAFIA PRODUKTU

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

1094,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

SZKOLENIE KELNERSKIE

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

2295,40 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

SZKOLENIE WARSZTATOWE ANGULAR FULL

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

2458,77 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Kurs MECHATRONIKA W PRAKTYCE PRZEMYSŁOWEJ

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

41512,50 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS SERWIS I OBSŁUGA POJAZDÓW ELEKTRYCZNYCH

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

21648,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS LAKIERNIKA SAMOCHODOWEGO

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

15000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS AUDYTORA ENERGETYCZNEGO

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

2583,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS SPECJALISTA ECOMMERCE skuteczne techniki sprzedaży przez Internet

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

3180,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS NEGOCJAJCE BIZNESOWE

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

4415,70 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS SZTUCZNA INTELIGENCJA W PRAKTYCE

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

389,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

CERTYFIKOWANE SZKOLENIE EASY BIOFEEDBACK

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

51000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

KURS SZYBKIEGO CZYTANIA, TECHNIK PAMIĘCIOWYCH, TECHNIK SZYBKIEGO

4.5.3.)Główny kod CPV

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

19000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 2

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

6890,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

8000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

8000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Centrum Szkolenia Barmanów Jerzy Czapla

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6451982698

7.3.3)Ulica

1 Maja, lok. 16

7.3.4)Miejscowość

Wielbark

7.3.5)Kod pocztowy

12-160

7.3.6.)Województwo

warmińsko-mazurskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-04

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

8000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-03-30

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 16)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się unieważnieniem

5.2.)Podstawa prawna unieważnienia postępowania

art. 255 pkt 2 ustawy

5.2.1.)Przyczyna unieważnienia postępowania

Zgodnie z art. 255 ust. 2 ustawy Pzp, Zamawiający unieważnia postepowanie o udzielenie zamówienia, jeżeli wszystkie złożone wnioski o dopuszczenie do udziału w postępowaniu albo oferty podlegały odrzuceniu.

Sekcja 11

OFERTY (dla części 16)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

50922,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

50922,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 17)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 13

OFERTY (dla części 17)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

8000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

16000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

16000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 14

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 17)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Biuro Ekspertyz Technicznych i Szkoleń Sławomir Olszowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7961324115

7.3.3)Ulica

Mireckiego 12 lok. 8.

7.3.4)Miejscowość

Radom

7.3.5)Kod pocztowy

26-600

7.3.6.)Województwo

łódzkie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 15

UMOWA (dla części 17)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

16000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2026-03-30

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80000000-4Usługi edukacyjne i szkoleniowe
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
98 500 zł
Próbka: 106 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
41 070 zł241 342 zł
Rozstęp międzykwartylowy
200 272 zł
Źródło próbki
CPV 80000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
41 070 zł
Mediana
98 500 zł
Górny kwartyl
241 342 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zespół Szkół-Centrum Edukacji Zawodowej i Ustawicznej im.Mikołaja Kopernika w Rawie Mazowieckiej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rawa Mazowiecka.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 24 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80000000-4 (Usługi edukacyjne i szkoleniowe). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Centrum Szkolenia Barmanów Jerzy Czapla (Wielbark). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.