Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
147 400 zł
Umowa zawarta
19 marca 2025
Okres realizacji
67 dni
Oferty w postępowaniu
1 oferta
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

(BZP.271.6.2025) Dowożenie uczniów zamieszkałych w Dzielnicy Repty Śląskie do siedziby Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnowskich Górach

Zamawiający Gmina Tarnowskie Góry (Tarnowskie Góry, Śląskie) rozstrzygnął postępowanie „(BZP.271.6.2025) Dowożenie uczniów zamieszkałych w Dzielnicy Repty Śląskie do siedziby…”, wybierając ofertę wykonawcy Rav-Trans Rafał Bruner. Wartość umowy: 147 400 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
147 400 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~3,9 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 marca 2025

    1 oferta1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    19 sierpnia 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Rav-Trans Rafał Bruner (Tarnowskie Góry), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 147 400,00 zł (umowę zawarto 19 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 67 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

GMINA TARNOWSKIE GÓRY

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 276258820

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Rynek 4

1.5.2.)Miejscowość

Tarnowskie Góry

1.5.3.)Kod pocztowy

42-600

1.5.4.)Województwo

śląskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL228 - Bytomski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

bzp@um.tgory.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://www.bip.tarnowskiegory.pl/

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

(BZP.271.6.2025) Dowożenie uczniów zamieszkałych w Dzielnicy Repty Śląskie do siedziby Szkoły Podstawowej nr 10 w Tarnowskich Górach

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f8ba3a17-c5bf-494b-9a5b-e85b494f2800

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00161093

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-25

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Nie

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie: art. 305 pkt 1 ustawy w zw. z art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy

3.1.1.)Uzasadnienie faktyczne i prawne wyboru trybu negocjacji bez ogłoszenia albo zamówienia z wolnej ręki

W związku z tym, że wcześniejszy wykonawca usługi dowożenia dzieci do szkoły nienależycie wywiązywał się z umowy, a dnia 18 marca 2025 r. w ogóle się z niej nie wywiązał narażając dzieci na niebezpieczeństwo oraz dezorganizację pracy placówki zaistniała konieczność odstąpienia od umowy przez Zamawiającego w dniu 18 marca 2025 r. W związku z powyższą sytuacją, wyniknęła konieczność pilnego udzielenia zamówienia w trybie zamówienia z wolnej ręki na podstawie art. 214 ust. 1 pkt 5 ustawy Prawo zamówień publicznych w celu natychmiastowej kontynuacji dowożenia uczniów do szkoły.

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.6.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest usługa polegająca na dowożeniu uczniów z Dzielnicy Repty Śląskie uczęszczających do Szkoły Podstawowej nr 12 w Zespole Szkolno-Przedszkolnym nr 3 do siedziby Szkoły Podstawowej nr 10 przy ul. Zaciszna 17 w Tarnowskich Górach oraz powrót uczniów do Dzielnicy Repty Śląskie, w okresie od 19 marca 2025 roku do 27 czerwca 2025 roku.

4.5.3.)Główny kod CPV

60140000-1 - Nieregularny transport osób

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

147400,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Rav-Trans Rafał Bruner

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 645 226 32 96

7.3.3)Ulica

ul. Bończyka 29A/2

7.3.4)Miejscowość

Tarnowskie Góry

7.3.5)Kod pocztowy

42-600

7.3.6.)Województwo

śląskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-19

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

147400,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

67 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 9

Informacje dodatkowe

Termin realizacji: w okresie od 19.03.2025 r. do 27.06.2025 r. Transport będzie się odbywał w dni zajęć dydaktyczno-wychowawczych (za wyjątkiem przerw świątecznych, ferii i innych dni wolnych od zajęć). Usługa obejmuje łącznie 67 dni wykonywania niniejszego zamówienia.

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

60140000-1Nieregularny transport osób
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Tarnowskie Góry prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Tarnowskie Góry.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 147 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 60140000-1 (Nieregularny transport osób). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Rav-Trans Rafał Bruner (Tarnowskie Góry). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.