Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
231 875 zł
Umowa zawarta
24 marca 2025
Okres realizacji
do 26 czerwca 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników administracji publicznej.

Zamawiający Polska Agencja Kosmiczna (Gdańsk, Pomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Przygotowanie, organizacja i przeprowadzenie szkoleń dla pracowników administracji…”, wybierając ofertę wykonawcy ONGEO AL7 A. ŁABAJ Sp. K. Sp. K. Wartość umowy: 231 875 zł.

Zamawiający: Polska Agencja KosmicznaGdańsk, Pomorskieopublikowano 25 marca 2025
Wartość umowy
231 875 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~2,6 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    25 marca 2025

    1 wykonawca
  2. Wykonanie umowy

    04 lipca 2025

    1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy ONGEO AL7 A. ŁABAJ Sp. K. Sp. K. (Kraków), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 231 875,00 zł (umowę zawarto 24 marca 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 26 czerwca 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail