Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
2625 zł
Umowa zawarta
18 marca 2025
Okres realizacji
od 8 maja 2025 do 8 maja 2025
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Zapewnienie usługi gastronomicznej (obiad) w celu organizacji spotkania partnerów projektu CE-Spaces4All w Łańcucie w dniu 8 maja 2025r. dla max. 35 osób.

Zamawiający Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Zapewnienie usługi gastronomicznej (obiad) w celu organizacji spotkania partnerów…”, wybierając ofertę wykonawcy FHU EXODUS Zofia Strzępka. Wartość umowy: 2625 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
2625 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,4 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy FHU EXODUS Zofia Strzępka (Łańcut), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 2 625,00 zł (umowę zawarto 18 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 8 maja 2025 r. do 8 maja 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690260330

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

ul. Szopena 51

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-959

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.7.)Numer telefonu

17 8676240, 17 8676210

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@rarr.rzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://rarr.rzeszow.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/transakcja/1063605

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Sprawy gospodarcze i finansowe

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Tak

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Zapewnienie usługi gastronomicznej (obiad) w celu organizacji spotkania partnerów projektu CE-Spaces4All w Łańcucie w dniu 8 maja 2025r. dla max. 35 osób.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3a9a6369-1b76-47a9-8bcb-fcfd341e6bae

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00158016

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-21

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt CE-Spaces4All –" Dostępne miejsca dla wszystkich – Poprawa dostępności w turystyce dla osób z niepełnosprawnościami w Europie Środkowej” realizowanego w ramach Programu Interreg Europa Środkowa w ramach umowy CE010033. Okres realizacji projektu: 01.03.2023 do 28.02.2026

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00107973

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DA.2611.17.2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

2625,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest wykonanie usługi gastronomicznej tj.
przygotowanie i podanie obiadu wraz z obsługą kelnerską dla min. 25, max. 35 – osób, które odbędzie się w dniu 8 maja 2025 r. w Łańcucie w ramach spotkania partnerów projektu CE-Spaces4All.
Szczegółowy opis oraz sposób realizacji zamówienia określa: Załącznik nr 1 do SWZ - Opis przedmiotu zamówienia oraz Załącznik nr 2 do SWZ – Wzór umowy.
Przedmiot zamówienia tj. usługa gastronomiczna musi być wykonana w dniu 8 maja 2025 roku. Pozostałe szczegółowe terminy zostały określone w Opisie przedmiotu zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

55300000-3 - Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

55320000-9 - Usługi podawania posiłków

55321000-6 - Usługi przygotowywania posiłków

55322000-3 - Usługi gotowania posiłków

55310000-6 - Restauracyjne usługi kelnerskie

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

2625,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

2625,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

2625,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

FHU EXODUS Zofia Strzępka

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

8150000721

7.3.3)Ulica

Komisji Edukacji Narodowej 25

7.3.4)Miejscowość

Łańcut

7.3.5)Kod pocztowy

37-100

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-18

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

2625,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-05-08 do 2025-05-08

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

55300000-3Usługi restauracyjne i dotyczące po…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
182 573 zł
Próbka: 16 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
96 792 zł529 305 zł
Rozstęp międzykwartylowy
432 513 zł
Źródło próbki
CPV 55300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
96 792 zł
Mediana
182 573 zł
Górny kwartyl
529 305 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Rzeszowska Agencja Rozwoju Regionalnego Spółka Akcyjna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 2625 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 55300000-3 (Usługi restauracyjne i dotyczące podawania posiłków). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: FHU EXODUS Zofia Strzępka (Łańcut). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.