Umowa wykonanaBZPOgłoszenie o wykonaniu umowy
Wykonanie umowy

Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń mających na celu podniesienie kompetencji kadr w systemie szkolnictwa wyższego, skierowane do pracowników UPWr, - 7 części.

Zamawiający Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu (Wrocław, Dolnośląskie) opublikował sprawozdanie z wykonania zawartej umowy w postępowaniu „Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń mających na celu podniesienie kompetencji kadr w…”. Nabór ofert zakończył się wcześniej, a to ogłoszenie dokumentuje realizację zamówienia.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Uniwersytet Przyrodniczy We WrocławiuWrocław, Dolnośląskieopublikowano 19 marca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.
Konkurencyjność
~3,3 oferty
umiarkowana
Umiarkowana liczba firm w takich przetargach.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Ogłoszenie o wykonaniu umowy

Pełna treść ogłoszenia o wykonaniu zawartej umowy — dokument sprawozdawczy zamkniętego postępowania.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

UNIWERSYTET PRZYRODNICZY WE WROCŁAWIU

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000001867

1.4)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Cypriana Kamila Norwida 25

1.4.2.)Miejscowość

Wrocław

1.4.3.)Kod pocztowy

50-375

1.4.4.)Województwo

dolnośląskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL514 - Miasto Wrocław

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gabriela.janeczek-kantecka@upwr.edu.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.upwr.edu.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - uczelnia publiczna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4ed8bf16-68fe-410f-b425-5e382c236bb9

2.2.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00152452

2.3.)Wersja ogłoszenia

01

2.4.)Data ogłoszenia

2025-03-19

Sekcja 3

Podstawowe informacje o postępowaniu w wyniku którego została zawarta umowa

PunktPoleWartość
3.1.)Charakter zamówienia

Zamówienie klasyczne - od 130 000 zł, ale o wartości mniejszej niż progi unijne

3.2.)Zamówienie było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu albo ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy w BZP lub Dz. Urz. UE

Tak

3.2.1.)Numer ogłoszenia w BZP lub Dz. Urz. UE

2024/BZP 00624657

3.3.)Czy zamówienie dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

3.4.)Nazwa projektu lub programu

“Advances in food sensory analyses of novel foods” – SEASONED, finansowanego ze środków Unii Europejskiej, z programu Europa Horyzont, w ramach konkursu HORIZON-WIDERA-2021-ACCESS-03-01, C.3 Widening Participation, o numerze umowy 101079003, WP2”.

3.5.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

3.6.)Rodzaj zamówienia

Usługi

3.7.)Nazwa zamówienia

Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń mających na celu podniesienie kompetencji kadr w systemie szkolnictwa wyższego, skierowane do pracowników UPWr, - 7 części.

3.8.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest: Przygotowanie i przeprowadzenie szkoleń mających na celu podniesienie kompetencji kadr w systemie szkolnictwa wyższego, skierowane do pracowników Uniwersytetu Przyrodniczego we Wrocławiu – 7 części.

W ramach przedmiotu umowy realizowana jest usługa szkoleniowa obejmująca przygotowanie i przeprowadzenie szkolenia z poniższych zakresów, w ramach poszczególnych części:
Część nr 6 - Metody Kanban – zwinne zarządzanie pracami i projektami;

3.9.)Główny kod CPV

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

3.10.)Dodatkowy kod CPV

80300000-7 - Usługi szkolnictwa wyższego

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

80510000-2 - Usługi szkolenia specjalistycznego

80570000-0 - Usługi szkolenia w dziedzinie rozwoju osobistego

Sekcja 4

Podstawowe informacje o zawartej umowie

PunktPoleWartość
4.1.)Data zawarcia umowy

2025-01-27

4.2.)Okres realizacji zamówienia

do 2025-05-16

4.3.)Dane wykonawcy, z którym zawarto umowę
4.3.1.)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (w przypadku wykonawców ubiegających się wspólnie o udzielenie zamówienia – dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)

ZESPÓŁ EKSPERTÓW MANAGER Pelczar sp. j.

4.3.2.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

6790145692

4.3.3.)Ulica

ul. Czyżówka 14, lok 0.9,

4.3.4.)Miejscowość

Kraków

4.3.5.)Kod pocztowy

60-526

4.3.6.)Województwo

małopolskie

4.3.7.)Kraj

Polska

4.4.)Wartość umowy

11396,00 PLN

4.5.)Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej

2025/BZP 00073800/01

Sekcja 5

Przebieg realizacji umowy

PunktPoleWartość
5.1.)Czy umowa została wykonana

Tak

5.2.)Termin wykonania umowy

2025-03-03

5.3.)Czy umowę wykonano w pierwotnie określonym terminie

Tak

5.4.)Informacje o zmianach umowy
5.4.1.)Liczba zmian

1

5.4.2.)Numer zmiany

1

5.4.3.)Podstawa prawna zmiany

art. 455 ust. 1 pkt 1 ustawy

5.4.4.)Przyczyny dokonania zmian

W związku z zaistnieniem potrzeby zmiany osoby ze strony Zamawiającego, przewidzianej do kontaktu z Wykonawcą, Strony postanowiły zawrzeć niniejszy aneks.
Podstawą prawną zmian objętych niniejszym aneksem jest art. §8 ust. 6 umowy nr A0CZZ000.240.4.2024 – część nr 6.

5.4.5.)Krótki opis zamówienia po zmianie

§2 ust. 8 umowy otrzymuje następujące brzmienie:
Osobą wyznaczoną przez Zamawiającego do kontaktów z Wykonawcą jest: Katarzyna Błaszczyk, tel. 71 320 1001 e-mail: katarzyna.blaszczyk@upwr.edu.pl

5.4.8.)Wzrost ceny w związku ze zmianą umowy/umowy ramowej

Nie

5.5.)Łączna wartość wynagrodzenia wypłacona z tytułu zrealizowanej umowy

11396,00 PLN

5.6.)Czy umowa została wykonana należycie

Tak

5.7.)Podczas realizacji zamówienia zamawiający kontrolował przewidziane w zawartej umowie wymagania

nie dotyczy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

80510000-2Usługi szkolenia specjalistycznego
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytet Przyrodniczy We Wrocławiu prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Wrocław.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 80510000-2 (Usługi szkolenia specjalistycznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.