Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
ZakończoneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku

Zamawiający Szpital Powiatowy Sp. z o.o. (Chełmża, Kujawsko-Pomorskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Zakup i dostawa sprzętu jednorazowego użytku”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 904 191 zł
Konkurencyjność
~3,6 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

30 wpisów
  1. Ogłoszenie

    10 marca 2025

    Termin ofert: 26 marca 2025 08:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Zmiana ogłoszeniaBieżące

    19 marca 2025

  3. Wynik: częściowo rozstrzygnięty

    20 maja 2025

    2 oferty17 wykonawców
    Otwórz ogłoszenie →
  4. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  5. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  6. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  7. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  8. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  9. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  10. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  11. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  12. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  13. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  14. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  15. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  16. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  17. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  18. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  19. Wykonanie umowy

    02 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  20. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  21. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  22. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  23. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  24. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  25. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  26. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  27. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  28. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  29. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
  30. Wykonanie umowy

    06 lipca 2026

    Otwórz ogłoszenie →
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

SZPITAL POWIATOWY SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 871547899

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. Szewska 23

1.4.2.)Miejscowość

Chełmża

1.4.3.)Kod pocztowy

87-140

1.4.4.)Województwo

kujawsko-pomorskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL613 - Bydgosko-toruński

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia@szpitalchelmza.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.szpitalchelmza.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - osoba prawna, o której mowa w art. 4 pkt 3 ustawy (podmiot prawa publicznego)

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00152269

2.2.)Data ogłoszenia

2025-03-19

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00138673

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA VIII - PROCEDURA

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.1.Termin składania ofert Przed zmianą

2025-03-20 08:00 Po zmianie: 2025-03-26 08:00

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.3.Termin otwarcia ofert Przed zmianą

2025-03-20 08:30 Po zmianie: 2025-03-26 08:30

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
8.4.Termin związania ofertą Przed zmianą

2025-03-18 Po zmianie: 2025-04-24

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33140000-3Materiały medyczne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
904 191 zł
Próbka: 169 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
371 985 zł2 490 909 zł
Rozstęp międzykwartylowy
2 118 924 zł
Źródło próbki
CPV 33140000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
371 985 zł
Mediana
904 191 zł
Górny kwartyl
2 490 909 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Szpital Powiatowy Sp. z o.o. prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Chełmża.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33140000-3 (Materiały medyczne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.