Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
302 016 zł
Umowa zawarta
7 marca 2025
Okres realizacji
od 7 marca 2025 do 6 marca 2026
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena95%Dodatkowe warunki ubezpieczenia5%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługa ubezpieczenia Gminy Stronie Śląskie, podległych jednostek org. oraz Centrum Edukacji, Turystyki i Kultury, SPA "Jaskinia Niedźwiedzia" Spółka z o.o. i ZWIK Spółka z o.o.

Zamawiający Gmina Stronie Śląskie (Stronie Śląskie, Dolnośląskie) rozstrzygnął postępowanie „Usługa ubezpieczenia Gminy Stronie Śląskie, podległych jednostek org. oraz Centrum…”, wybierając ofertę wykonawcy UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. Wartość umowy: 302 016 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
302 016 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~1,9 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

6 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy UNIQA Towarzystwo Ubezpieczeń S.A. (Warszawa).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 302 016,00 zł (umowę zawarto 7 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: od 7 marca 2025 r. do 6 marca 2026 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail