Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 2 częściach2 części
Łączna wartość umów
1 003 200 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    583 200 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    420 000 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
2 oferty(łącznie na 2 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Termin płatności za wykonanie usługi w dniach40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Usługi wykonywania obsługi serwisowej różnych urządzeń medycznych jakie posiada Zamawiający.

Zamawiający Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie (Rzeszów, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Usługi wykonywania obsługi serwisowej różnych urządzeń medycznych jakie posiada…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 003 200 zł. Złożono 2 oferty.

Łączna wartość umów
1 003 200 zł
Liczba ofert
2 ofertyłącznie, 2 części
Konkurencyjność
~2,2 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    05 lutego 2025

    Termin ofert: 14 lutego 2025 09:00
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcówBieżące

    17 marca 2025

    1 oferta2 wykonawców

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Zakład Techniki Medycznej i Użytkowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (część 1); Grzegorz Strączkowski RADNER (część 2).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 003 200,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 2 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 690724114

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Szopena 2

1.5.2.)Miejscowość

Rzeszów

1.5.3.)Kod pocztowy

35-055

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL823 - Rzeszowski

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@szpital.rzeszow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.szpital.rzeszow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://portal.smartpzp.pl/usk

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Usługi wykonywania obsługi serwisowej różnych urządzeń medycznych jakie posiada Zamawiający.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-4ff189da-e221-4742-b424-153097cdef97

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00148022

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-17

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00044041/04/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.3.4 Obsługa serwisowa aparatury do dializoterapii w Klinice Nefrologii

1.3.5 Obsługa serwisowa różnych urządzeń medycznych

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00089583

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

ZP.261.2-AM.2025 Postępowanie nr 2

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi wykonywania obsługi serwisowej różnych urządzeń medycznych jakie posiada Zamawiający, wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym:
a) Część nr 1 – Obsługa serwisowa: prewencyjna i usuwanie awarii różnych urządzeń medycznych.
2. Wykaz urządzeń objętych umową, zakres czynności serwisowych, wymagania dla Wykonawcy przedstawiono w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części nr 1 - Załącznik nr 2 do SWZ, będącym integralną częścią niniejszej SWZ.
3. Zakres zamówienia obejmuje:
a) Część nr 1 - świadczenie usług przez okres 24 miesięcy do wartości nie przekraczającej 583 200,00 zł brutto.
4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych.
5. kat. CPC: 1

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.5.)Wartość części

540000,00 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia są usługi wykonywania obsługi serwisowej różnych urządzeń medycznych jakie posiada Zamawiający, wyszczególnionych w częściach dla Uniwersyteckiego Szpitala Klinicznego
im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie, a w tym:
a) Część nr 2 – Obsługa serwisowa: prewencyjna i usuwanie awarii aparatury medycznej do dializoterapii: Aparaty do hemodializy, urządzenia stacji uzdatniania wody w Stacji Dializ Kliniki Nefrologii i Dializoterapii.
2. Wykaz urządzeń objętych umową, zakres czynności serwisowych, wymagania dla Wykonawcy przedstawiono w Opisie przedmiotu zamówienia dla Części nr 2 - Załącznik nr 2 do SWZ, będącym integralną częścią niniejszej SWZ.
3. Zakres zamówienia obejmuje:
a) Część nr 2 - świadczenie usług przez okres 24 miesięcy do wartości nie przekraczającej 420 000,00 zł brutto.
4. Zamawiający nie dopuszcza możliwości składania ofert równoważnych.
5. Kat. CPC: 1.

4.5.3.)Główny kod CPV

50421000-2 - Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego

4.5.5.)Wartość części

420000,00 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

583200,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

583200,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

583200,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Zakład Techniki Medycznej i Użytkowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170242940

7.3.3)Ulica

Ul. Partyzantów 21

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-234

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

583200,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-03-07 do 2027-03-07

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

420000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

420000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

420000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Grzegorz Strączkowski RADNER

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

5170438577

7.3.3)Ulica

Ul. Władysława Broniewskiego 32, lok. 81

7.3.4)Miejscowość

Rzeszów

7.3.5)Kod pocztowy

35-206

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

420000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

Od 2025-03-07 do 2027-03-07

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

50421000-2Usługi w zakresie napraw i konserwa…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
445 900 zł
Próbka: 37 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
363 327 zł1 196 078 zł
Rozstęp międzykwartylowy
832 751 zł
Źródło próbki
CPV 50421000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
363 327 zł
Mediana
445 900 zł
Górny kwartyl
1 196 078 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Uniwersytecki Szpital Kliniczny im. Fryderyka Chopina w Rzeszowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Rzeszów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 003 200 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 50421000-2 (Usługi w zakresie napraw i konserwacji sprzętu medycznego). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Zakład Techniki Medycznej i Użytkowej Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Rzeszów). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.