Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Poprawa efektywności energetycznej oczyszczalni i przepompowni ścieków, ujęć wody, budynków Urzędu Gminy w Gniewoszowie oraz Zespołu Szkolno-Przedszkolnego

Zamawiający Gmina Gniewoszów (Gniewoszów, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Poprawa efektywności energetycznej oczyszczalni i przepompowni ścieków, ujęć wody,…”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Gmina GniewoszówGniewoszów, Mazowieckie (powiat Kozienicki →)opublikowano 16 marca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 458 993 zł
Konkurencyjność
~4,6 ofert
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

4 wpisy
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

Gmina Gniewoszów

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 670223652

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

Lubelska 16

1.4.2.)Miejscowość

Gniewoszów

1.4.3.)Kod pocztowy

26-920

1.4.4.)Województwo

mazowieckie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL921 - Radomski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

gmina@gniewoszow.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.bip.gniewoszow.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.6.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00147822

2.2.)Data ogłoszenia

2025-03-16

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPolePrzed zmianąPo zmianie
5.8.Wykaz przedmiotowych środków dowodowych Przed zmianą

Brak danych

karty techniczne i certyfikaty wchodzące w skład systemu PV

5.10.Przedmiotowe środki dowodowe podlegające uzupełnieniu Przed zmianą

Brak danych

karty techniczne i certyfikaty wchodzące w skład systemu PV

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45300000-0Roboty instalacyjne w budynkach
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
458 993 zł
Próbka: 22 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
204 767 zł1 452 053 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 247 286 zł
Źródło próbki
CPV 45300000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
204 767 zł
Mediana
458 993 zł
Górny kwartyl
1 452 053 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.