Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
462 500 zł
Umowa zawarta
7 marca 2025
Okres realizacji
170 dni
Oferty w postępowaniu
6 ofertceny: 462 500 zł – 539 825 złodrzucone: 4wszystkie od małych i średnich firm
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Gwarancja40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

„Razem silni!- likwidacja barier architektoniczno- informacyjnych w Starostwie Powiatowym w Nidzicy”- etap I

Zamawiający Powiat Nidzicki (Nidzica, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Razem silni!- likwidacja barier architektoniczno- informacyjnych w Starostwie Powiatowym…”, wybierając ofertę wykonawcy Izabela Mielewczyk KAMBUD. Wartość umowy: 462 500 zł. Złożono 6 ofert.

Zamawiający: Powiat NidzickiNidzica, Warmińsko-Mazurskie (powiat Nidzicki →)opublikowano 14 marca 2025
Wartość umowy
462 500 zł
Liczba ofert
6 ofert
Konkurencyjność
~4,3 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Izabela Mielewczyk KAMBUD (Starogard Gdański), mikrofirma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 462 500,00 zł (umowę zawarto 7 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 6 ofert; ceny wahały się od 462 500,00 zł do 539 824,88 zł. Odrzucono 4 oferty.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 170 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Powiat Nidzicki

1.3.)Oddział zamawiającego

Starostwo Powiatowe

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 510742505

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Traugutta 23

1.5.2.)Miejscowość

Nidzica

1.5.3.)Kod pocztowy

13-100

1.5.4.)Województwo

warmińsko-mazurskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL622 - Olsztyński

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

sekretariat@powiatnidzicki.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.powiatnidzicki.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-3c53e7e9-34af-4b41-b55e-8b88bb335f92

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

„Razem silni!- likwidacja barier architektoniczno- informacyjnych w Starostwie Powiatowym w Nidzicy”- etap I

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-3c53e7e9-34af-4b41-b55e-8b88bb335f92

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00147296

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-14

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00042954/05/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.1.1 „Razem silni!- likwidacja barier architektoniczno- informacyjnych w Starostwie Powiatowym w Nidzicy”- etap I

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00664293

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

OZK.272.9.2024

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

3.1 Przedmiotem zamówienia jest wykonanie robót budowlanych polegający na remoncie dwóch łazienek wraz z korytarzami (3 kondygnacje) oraz klatki schodowej w istniejącym budynku Starostwa Powiatowego w Nidzicy. W ramach projektu pod nazwą „Razem silni! - likwidacja barier architektoniczno- informacyjnych w Starostwie Powiatowym w Nidzicy” – etap I.

4.5.3.)Główny kod CPV

45400000-1 - Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45111300-1 - Roboty rozbiórkowe

45442100-8 - Roboty malarskie

45450000-6 - Roboty budowlane wykończeniowe, pozostałe

45262321-7 - Wyrównywanie podłóg

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45421110-8 - Instalowanie ram drzwiowych i okiennych

45421130-4 - Instalowanie drzwi i okien

45431000-7 - Kładzenie płytek

33196200-2 - Sprzęt dla osób niepełnosprawnych

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

6

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

6

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

4

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

462500,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

539824,88 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

462500,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Izabela Mielewczyk KAMBUD

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 592 198 64 93

7.3.3)Ulica

ul. Kocborowska 7-9

7.3.4)Miejscowość

Starogard Gdański

7.3.5)Kod pocztowy

83-200

7.3.6.)Województwo

pomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

462500,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

170 dni

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45400000-1Roboty wykończeniowe w zakresie obi…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
342 091 zł
Próbka: 33 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
215 000 zł633 150 zł
Rozstęp międzykwartylowy
418 150 zł
Źródło próbki
CPV 45400000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
215 000 zł
Mediana
342 091 zł
Górny kwartyl
633 150 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Powiat Nidzicki prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Nidzica.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 462 500 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45400000-1 (Roboty wykończeniowe w zakresie obiektów budowlanych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Izabela Mielewczyk KAMBUD (Starogard Gdański). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 6 ofert. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.