Zmiana ogłoszenia · To aktualizacja istniejącego postępowania, nie nowe ogłoszenie
AktywneBZPOgłoszenie o zmianie ogłoszenia
Zmiana ogłoszenia

Usługa odbioru i utylizacji odpadów wytwarzanych przez 10 Brygadę Logistyczną.

Zamawiający 10 Brygada Logistyczna (Opole, Opolskie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Usługa odbioru i utylizacji odpadów wytwarzanych przez 10 Brygadę Logistyczną”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.

Otwórz na BZP
Zamawiający: 10 Brygada LogistycznaOpole, Opolskieopublikowano 14 marca 2025
Dane ogłoszenia
Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 1 670 565 zł
Konkurencyjność
~2,5 oferty
ograniczona
W takich przetargach zwykle startuje mało firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)

Przebieg postępowania

8 wpisów
Przejdź do nawigacji sekcji

Zmiana ogłoszenia

Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Nazwa zamawiającego

10 Brygada Logistyczna

1.3.)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 532213882

1.4.)Adres zamawiającego
1.4.1.)Ulica

ul. ks. Bolesława Domańskiego 68

1.4.2.)Miejscowość

Opole

1.4.3.)Kod pocztowy

45-820

1.4.4.)Województwo

opolskie

1.4.5.)Kraj

Polska

1.4.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL524 - Opolski

1.4.9.)Adres poczty elektronicznej

10blog.zampubliczne@ron.mil.pl

1.4.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.10blog.wp.mil.pl

1.5.)Rodzaj zamawiającego
Zamawiający publiczny - inny zamawiający


Jednostka Wojskowa

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00146253

2.2.)Data ogłoszenia

2025-03-14

Sekcja 3

Zmiana ogłoszenia

PunktPoleWartość
3.2.)Numer zmienianego ogłoszenia w BZP

2025/BZP 00146243

3.3.)Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia

01

3.4.)Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia

SEKCJA IV - PODSTAWOWE INFORMACJE O ZAWARTEJ UMOWIE

3.4.1.)Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić
4.5.Numer ogłoszenia o wyniku postępowania zamieszczonego w BZP lub numer ogłoszenia o udzieleniu zamówienia opublikowanego w Dzienniku Urzędowym Unii Europejskiej Przed zmianą

2024/BZP 00097648/01 Po zmianie: 2024/BZP 00279669/01

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

90500000-2Usługi związane z odpadami
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
1 670 565 zł
Próbka: 155 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
497 500 zł4 606 799 zł
Rozstęp międzykwartylowy
4 109 299 zł
Źródło próbki
CPV 90500000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
497 500 zł
Mediana
1 670 565 zł
Górny kwartyl
4 606 799 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Platforma zakupowa

Miejsce składania ofert lub komunikacji z zamawiającym.

Kontakt i komunikacja

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

10 Brygada Logistyczna prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Opole.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 90500000-2 (Usługi związane z odpadami). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.
Ta strona prezentuje zmianę (sprostowanie lub modyfikację) istniejącego postępowania. Zakres zmian — np. nowy termin, zmiana SWZ, korekta warunków — opisano w treści ogłoszenia. Właściwe postępowanie oraz oryginalne ogłoszenie są dostępne pod linkiem źródłowym.