Rewitalizacja terenu zabytkowego cmentarza w m. Juliopol gmina Młodzieszyn
Zamawiający Gmina Młodzieszyn (Młodzieszyn, Mazowieckie) opublikował zmianę ogłoszenia w postępowaniu „Rewitalizacja terenu zabytkowego cmentarza w m. Juliopol gmina Młodzieszyn”. Dokładny zakres zmian (przed i po) znajdziesz w treści ogłoszenia poniżej.
- Dane ogłoszenia
- Zamawiający nie opublikował: wartości szacunkowej, wadium, terminu składania ofert.Mediana planowanego budżetu w kategorii: 550 250 zł
- KonkurencyjnośćPoliczono na N rozstrzygniętych postępowaniach z tej grupy (dywizja CPV × województwo), tylko gdzie znana liczba ofert. Wskaźnik do analizy, nie ocena postępowania. (n=12676, dane: BZP/TED, stan na 30 sierpnia 2026)
- ~4,6 ofertwysokaW takich przetargach zwykle startuje sporo firm.w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Przebieg postępowania
6 wpisów- Ogłoszenie
04 października 2024
Termin ofert: 25 kwietnia 2025 15:00Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
13 lutego 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszeniaBieżące
13 marca 2025
- Zmiana ogłoszenia
03 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Zmiana ogłoszenia
10 kwietnia 2025
Otwórz ogłoszenie → - Wynik: wybrano wykonawcę
29 maja 2025
2 oferty1 wykonawcaOtwórz ogłoszenie →
Zmiana ogłoszenia
Pełna treść zmiany dotyczącej istniejącego postępowania lub zawartej umowy.
Zamawiający
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 1.1.) | Nazwa zamawiającego | GMINA MŁODZIESZYN |
| 1.3.) | Krajowy Numer Identyfikacyjny | REGON 750148354 |
| 1.4.) | Adres zamawiającego | |
| 1.4.1.) | Ulica | ul. Wyszogrodzka 25 |
| 1.4.2.) | Miejscowość | Młodzieszyn |
| 1.4.3.) | Kod pocztowy | 96-512 |
| 1.4.4.) | Województwo | mazowieckie |
| 1.4.5.) | Kraj | Polska |
| 1.4.6.) | Lokalizacja NUTS 3 | PL926 - Żyrardowski |
| 1.4.9.) | Adres poczty elektronicznej | dbednarek@mlodzieszyn.pl |
| 1.4.10.) | Adres strony internetowej zamawiającego | http://mlodzieszyn.pl/ |
| 1.5.) | Rodzaj zamawiającego | Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego |
| 1.6.) | Przedmiot działalności zamawiającego | Ogólne usługi publiczne |
Informacje podstawowe
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 2.1.) | Numer ogłoszenia | 2025/BZP 00145444 |
| 2.2.) | Data ogłoszenia | 2025-03-13 |
Zmiana ogłoszenia
| Punkt | Pole | Wartość |
|---|---|---|
| 3.1.) | Nazwa zmienianego ogłoszenia | Ogłoszenie o zamówieniu |
| 3.2.) | Numer zmienianego ogłoszenia w BZP | 2024/BZP 00532232 |
| 3.3.) | Identyfikator ostatniej wersji zmienianego ogłoszenia | 01 |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA IV – PRZEDMIOT ZAMÓWIENIA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 4.2.2. | Krótki opis przedmiotu zamówienia Przed zmianą | Rewitalizacja terenu zabytkowego cmentarza w m. Juliopol gmina Młodzieszyn Po zmianie: Rewitalizacja terenu zabytkowego cmentarza w m. Juliopol gmina Młodzieszyn W ramach realizacji zadania zostaną wykonane prace konserwatorskie/restauratorskie/roboty budowlane przy zabytku wpisanym do rejestru zabytków pod nr 849 zgodnie z decyzją Wojewódzkiego Konserwatora Zabytków w sprawie wpisania dobra kultury do rejestru zabytków z dnia 30 grudnia 1991 r. Pracami zostanie objęty teren cmentarza grzebalnego rzymsko-katolickiego w miejscowości Juliopol tj. zlokalizowane w granicach działki ogrodzenie cmentarza w tym pól grobowych kwater Żołnierzy Wojska Polskiego poległych w walce o wolność i niepodległość Ojczyzny w 1939 r. W ramach realizacji prac założono do wykonania prace konserwatorskie/restauratorskie/roboty budowlane ogrodzenia zabytku – cmentarza w tym kwater Żołnierzy Wojska Polskiego w tym m.in.: wykonanie fundamentów ogrodzenia, podmurówki, przęseł ogrodzeniowych posadowionych w słupach ogrodzeniowych z zastosowaniem dedykowanego systemu mocowań, wykonanie i montaż bram oraz furt. Dodatkowo zostanie zakupione i zamontowane oświetlenie w postaci energooszczędnych lamp typu LED. |
| 3.4.) | Identyfikator sekcji zmienianego ogłoszenia | SEKCJA VIII - PROCEDURA |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.1. | Termin składania ofert Przed zmianą | 2025-03-14 15:00 Po zmianie: 2025-04-04 15:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.3. | Termin otwarcia ofert Przed zmianą | 2025-03-14 15:00 Po zmianie: 2025-04-04 15:00 |
| 3.4.1.) | Opis zmiany, w tym tekst, który należy dodać lub zmienić | |
| 8.4. | Termin związania ofertą Przed zmianą | 2025-04-12 Po zmianie: 2025-05-03 |
Analiza rynku
Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.
Typowy budżet w tej kategorii CPV
Jak liczymy benchmark?
Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.