Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
72 400 zł
Umowa zawarta
20 lutego 2025
Okres realizacji
24 miesiące
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena80%Parametry funkcjonalne20%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa testów do diagnostyki alergii IgE-zależnej.

Zamawiający Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach (Proszowice, Małopolskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa testów do diagnostyki alergii IgE-zależnej”, wybierając ofertę wykonawcy EMMA MDT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością. Wartość umowy: 72 400 zł. Złożono 1 ofertę.

Wartość umowy
72 400 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~4,6 ofert
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 stycznia 2025

    Termin ofert: 11 lutego 2025 11:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    13 marca 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy EMMA MDT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Lublin), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 72 400,18 zł (umowę zawarto 20 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 24 miesiące.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 000300593

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Kopernika 13

1.5.2.)Miejscowość

Proszowice

1.5.3.)Kod pocztowy

32-100

1.5.4.)Województwo

małopolskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL214 - Krakowski

1.5.7.)Numer telefonu

123865214

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

dzp@spzoz.proszowice.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

http://spzoz.proszowice.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-202720cc-6c22-448e-a970-43e5db7f6735

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - samodzielny publiczny zakład opieki zdrowotnej

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Zdrowie

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Dostawa testów do diagnostyki alergii IgE-zależnej.

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-202720cc-6c22-448e-a970-43e5db7f6735

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00144834

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-13

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2024/BZP 00336783/07/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań

1.2.38 Dostawa odczynników wraz z dzierżawą aparatu do badań hematologicznych i dostawa testów do diagnostyki alergii IgE-zależnej.

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00082153

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

02/ZP/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Dostawy

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Przedmiotem zamówienia jest dostawa testów do diagnostyki alergii IgE-zależnej.
Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określa załącznik nr 2 do Specyfikacji Warunków Zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

33696500-0 - Odczynniki laboratoryjne

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

72400,18 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

72400,18 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

72400,18 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

EMMA MDT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7123322874

7.3.3)Ulica

Nałęczowska 14

7.3.4)Miejscowość

Lublin

7.3.5)Kod pocztowy

20-701

7.3.6.)Województwo

lubelskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-20

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

72400,18 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

24 miesiące

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

33696500-0Odczynniki laboratoryjne
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
606 465 zł
Próbka: 168 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
281 801 zł1 287 974 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 006 172 zł
Źródło próbki
CPV 33696500· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
281 801 zł
Mediana
606 465 zł
Górny kwartyl
1 287 974 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Samodzielny Publiczny Zespół Opieki Zdrowotnej w Proszowicach prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Proszowice.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 72 400 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 33696500-0 (Odczynniki laboratoryjne). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: EMMA MDT Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością (Lublin). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.