Wynik częściowy: umowy w 5 z 6 części, 1 unieważniono6 części
Łączna wartość wybranych ofert
192 521 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie w okresie 03.03.2025 do 31.12.2025 r. z podziałem na 6 części. Część 1: Dosta
    Cena wybranej oferty
    25 491 zł
    1 oferta
  2. Umowa zawarta
    Część 2Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie w okresie 03.03.2025 do 31.12.2025 r. z podziałem na 6 części. Część 2: Dosta
    Cena wybranej oferty
    51 434 zł
    1 oferta
  3. Umowa zawarta
    Część 3Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie w okresie 03.03.2025 do 31.12.2025 r. z podziałem na 6 części. Część 3: Dosta
    Cena wybranej oferty
    56 248 zł
    1 oferta
  4. Umowa zawarta
    Część 4Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie w okresie 03.03.2025 do 31.12.2025 r. z podziałem na 6 części. Część 4: Dosta
    Cena wybranej oferty
    26 301 zł
    2 oferty
  5. Unieważniona
    Część 5Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie w okresie 03.03.2025 do 31.12.2025 r. z podziałem na 6 części. Część 5: Dosta
    Podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy
    0 ofert
  6. Umowa zawarta
    Część 6Przedmiotem zamówienia jest sukcesywna dostawa produktów żywnościowych do stołówki szkolnej przy Publicznej Szkole Podstawowej im. Św. Jadwigi Królowej w Rzezawie w okresie 03.03.2025 do 31.12.2025 r. z podziałem na 6 części. Część 6: Dosta
    Cena wybranej oferty
    33 047 zł
    1 oferta
Oferty w postępowaniu
6 ofert(łącznie na 6 części)
Kryteria wyboruDecydowała wyłącznie cena
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Suk dostawa prod żywn do sto szk przy PSP im. Św. Jad Król w Rzezawie w okresie 03.03.2025 do 31.12.2025 r.

Zamawiający Publiczna Szkoła Podstawowa Im.św.jadwigi Królowej w Rzezawie (Rzezawa, Małopolskie) rozstrzygnął częściowo postępowanie „Suk dostawa prod żywn do sto szk przy PSP im. Św. Jad Król w Rzezawie w okresie…”: w części wybrano wykonawców, część zakończono bez wyboru lub unieważniono. Łączna wartość ofert: 192 521 zł. Złożono 6 ofert.

Łączna wartość ofert
192 521 zł
Liczba ofert
6 ofertłącznie, 6 części
Konkurencyjność
~2,7 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

7 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    DecyzjaZamówienie podzielono na 6 części: w 5 wybrano wykonawcę, 1 unieważniono (podstawa: art. 255 pkt 1 ustawy).

  • 2

    WykonawcyWybrano wykonawców: Iglomen sp. z o. o. (części 1, 4, 6); Zakłady Mięsne Szubryt sp. z o. o (część 2); PPHU ZZ s.j, Zbigniew Czoch, Zdzisław Bałuszyński (część 3).

  • 3

    UmowaŁączna wartość wybranych ofert: 192 521,07 zł.

  • 4

    OfertyŁącznie złożono 6 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail