Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 4 częściach4 części
Łączna wartość umów
416 000 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    52 000 zł
    4 oferty
  2. Umowa zawarta
    Wartość umowy
    297 000 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Wsparcie fizjoterapeuty Świadczenie usług rehabilitacyjnych /fizjoterapeutycznych zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem i stanem zdrowia seniorów - uczestników projektu - osób niesamodzielnych, dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością
    Wartość umowy
    25 000 zł
    2 oferty
  4. Umowa zawarta
    Część 4Warsztaty, konsultacje profilaktyczno-zdrowotne Przedmiotem Części 4 niniejszego postępowania jest zorganizowanie 8 warsztatów z działaniami prozdrowotnymi dla 80 seniorów/uczestników projektu zapobiegającymi utracie kondycji psychofizyczne
    Wartość umowy
    42 000 zł
    4 oferty
Oferty w postępowaniu
12 ofert(łącznie na 4 części)
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie osób wyznaczonych do realizacji zamówienia30%Klauzula społeczna10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Pakiety rehabilitacyjne, edukacyjne spotkania, warsztaty i wyjazdy integracyjne wraz z działaniami prozdrowotnymi dla seniorów z Gminy Raków

Zamawiający Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rakowie (Raków, Świętokrzyskie) rozstrzygnął postępowanie „Pakiety rehabilitacyjne, edukacyjne spotkania, warsztaty i wyjazdy integracyjne wraz z…”, wybierając ofertę wykonawcy Instytut Zastosowań Innowacyjnych Technologii Omni - Medycznych Izitom Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością. Łączna wartość umów: 416 000 zł. Złożono 12 ofert.

Zamawiający: Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w RakowieRaków, Świętokrzyskieopublikowano 11 marca 2025
Łączna wartość umów
416 000 zł
Liczba ofert
12 ofertłącznie, 4 części
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    CzęściZamówienie podzielono na 4 części; we wszystkich wybrano wykonawców.

  • 2

    WykonawcaWszystkie rozstrzygnięte części wygrała firma Instytut Zastosowań Innowacyjnych Technologii Omni - Medycznych Izitom Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością za łącznie 416 000,00 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 12 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rakowie

1.3.)Oddział zamawiającego

GOPS Raków

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 290624595

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Sienieńskiego 19

1.5.2.)Miejscowość

Raków

1.5.3.)Kod pocztowy

26-035

1.5.4.)Województwo

świętokrzyskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL721 - Kielecki

1.5.7.)Numer telefonu

41 3535201

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

gops@rakow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

gops.rakow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://ezamowienia.gov.pl/mp-client/search/list/ocds-148610-f3716907-c9b5-432e-a6b9-6f15e1f732bc

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ochrona socjalna

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Pakiety rehabilitacyjne, edukacyjne spotkania, warsztaty i wyjazdy integracyjne wraz z działaniami prozdrowotnymi dla seniorów z Gminy Raków

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-f3716907-c9b5-432e-a6b9-6f15e1f732bc

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00141307

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-11

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Zadanie dofinansowane w ramach realizacji Programu Regionalnego Fundusze Europejskie dla Świętokrzyskiego 2021-2027 w ramach projektu pn. „Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów”

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2024/BZP 00649455

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

1/2024/ZP

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 1: Organizacja 6 wyjazdów z działaniami prozdrowotnymi.
I wyjazd
w terminie - marzec 2025 r. na terenie województwa świętokrzyskiego.
II wyjazd
w terminie czerwiec 2025 r. na terenie województwa małopolskie.
III wyjazd
w terminie wrzesień 2025 r. na terenie województwa małopolskiego.
IV wyjazd
w terminie kwiecień 2026 r. na terenie województwa lubelskiego.
V wyjazd
w terminie lipiec 2026 r. na terenie województwa mazowieckiego.
VI wyjazd
w terminie październik 2026 r. na terenie województwa świętokrzyskiego.

4.5.3.)Główny kod CPV

63511000-4 - Organizacja wycieczek

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

60100000-9 - Usługi w zakresie transportu drogowego

4.5.5.)Wartość części

48780,49 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 2: Przeprowadzenie zajęć rehabilitacyjnych
Przeprowadzenie zajęć ogólnousprawniających dla seniorów z uwzględnieniem elementów treningu zdrowotnego typu nordic walking, zajęcia na basenie, streching, zakwalifikowanych do korzystania z usług społecznych w ramach projektu pn. „Tworzenie Lokalnych Systemów Wsparcia dla Seniorów”
- Zajęcia typu nordic walking
- Zajęcia typu streching
- Wyjazdy/zajęcia na basenie

4.5.3.)Główny kod CPV

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

98336000-7 - Usługi treningowe, poprawiające kondycję i w zakresie aerobiku

92600000-7 - Usługi sportowe

4.5.5.)Wartość części

241188,43 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 3: Wsparcie fizjoterapeuty
Świadczenie usług rehabilitacyjnych /fizjoterapeutycznych zgodnie z indywidualnym zapotrzebowaniem i stanem zdrowia seniorów - uczestników projektu - osób niesamodzielnych, dotkniętych chorobą lub niepełnosprawnością, mające problemy z poruszaniem się

4.5.3.)Główny kod CPV

85312500-4 - Usługi rehabilitacyjne

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

85142100-7 - Usługi fizjoterapii

4.5.5.)Wartość części

15315,63 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr 4: Warsztaty, konsultacje profilaktyczno-zdrowotne
Przedmiotem Części 4 niniejszego postępowania jest zorganizowanie 8 warsztatów z działaniami prozdrowotnymi dla 80 seniorów/uczestników projektu zapobiegającymi utracie kondycji psychofizycznej mające na celu zapewnienie kontaktów z otoczeniem, integrację, udział w wydarzeniach kulturalnych, rekreacyjno-sportowych.

4.5.3.)Główny kod CPV

80500000-9 - Usługi szkoleniowe

4.5.5.)Wartość części

34449,24 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

52000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

297600,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

52000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Instytut Zastosowań Innowacyjnych Technologii Omni - Medycznych Izitom Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9592048263

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-646

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

52000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-01-31

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

297000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

297000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

297000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Instytut Zastosowań Innowacyjnych Technologii Omni - Medycznych Izitom Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9592048263

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-646

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

297000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-01-31

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

25000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

25000,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

25000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Instytut Zastosowań Innowacyjnych Technologii Omni - Medycznych Izitom Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9592048263

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-646

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

25000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-01-31

Sekcja 18

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 19

OFERTY (dla części 4)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

4

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

4

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

1

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

2

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

42000,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

55950,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

42000,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

6.7.)Wskazanie, czy najkorzystniejsza oferta wykonawcy, któremu udzielono zamówienia uwzględnia określone w kryteriach

zgodnie z art. 242 ust. 2 ustawy - aspekty społeczne

Sekcja 20

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 4)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Instytut Zastosowań Innowacyjnych Technologii Omni - Medycznych Izitom Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP: 9592048263

7.3.4)Miejscowość

Kielce

7.3.5)Kod pocztowy

25-646

7.3.6.)Województwo

świętokrzyskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 21

UMOWA (dla części 4)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-02-26

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

42000,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-01-31

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

63511000-4Organizacja wycieczek
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gminny Ośrodek Pomocy Społecznej w Rakowie prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Raków.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 416 000 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 63511000-4 (Organizacja wycieczek). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Instytut Zastosowań Innowacyjnych Technologii Omni - Medycznych Izitom Spółka Z Ograniczoną Odpowiedzialnością (Kielce). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 4 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.