Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca

Konsorcjum, pozostali wykonawcy: Fundacja "Concordia Szczecin"

Wartość umowy
394 310 zł
Umowa zawarta
7 marca 2025
Okres realizacji
do 28 lutego 2027
Oferty w postępowaniu
1 oferta
Kryteria wyboru
Cena60%Doświadczenie zawodowe Kierownika Projektu40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Tworzenie lokalnej sieci prosportowej i prozdrowotnej, prowadzenie zajęć w ramach Transgranicznego programu na rzecz zdrowego stylu życia u najmłodszych- Zdrowy Przedszkolak w Zdrowej Gminie

Zamawiający Gmina Goleniów (Goleniów, Zachodniopomorskie) rozstrzygnął postępowanie „Tworzenie lokalnej sieci prosportowej i prozdrowotnej, prowadzenie zajęć w ramach…”, wybierając ofertę wykonawcy Fundacja "Milon". Wartość umowy: 394 310 zł. Złożono 1 ofertę.

Zamawiający: Gmina GoleniówGoleniów, Zachodniopomorskie (powiat Goleniowski →)opublikowano 10 marca 2025
Wartość umowy
394 310 zł
Liczba ofert
1 oferta
Konkurencyjność
~2,6 oferty
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. Ogłoszenie

    31 stycznia 2025

    Termin ofert: 11 lutego 2025 10:30
    Otwórz ogłoszenie →
  2. Wynik: wybrano wykonawcęBieżące

    10 marca 2025

    1 oferta1 wykonawca

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę konsorcjum: Fundacja "Milon" (Stargard), wspólnie z: Fundacja "Concordia Szczecin".

  • 2

    UmowaWartość umowy: 394 310,00 zł (umowę zawarto 7 marca 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 1 ofertę.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: do 28 lutego 2027 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

Gmina Goleniów

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 811684367

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

Plac Lotników 1

1.5.2.)Miejscowość

Goleniów

1.5.3.)Kod pocztowy

72-100

1.5.4.)Województwo

zachodniopomorskie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL428 - Szczeciński

1.5.7.)Numer telefonu

914698200

1.5.8.)Numer faksu

914698298

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

zamowienia.publiczne@goleniow.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

www.goleniow.pl

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://goleniow.logintrade.net/rejestracja/ustawowe.html

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka samorządu terytorialnego

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego

Ogólne usługi publiczne

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Tworzenie lokalnej sieci prosportowej i prozdrowotnej, prowadzenie zajęć w ramach Transgranicznego programu na rzecz zdrowego stylu życia u najmłodszych- Zdrowy Przedszkolak w Zdrowej Gminie

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-22fa07de-2848-4c7f-8381-c123aed3e179

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00137823

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-10

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Tak

2.9.)Numer planu postępowań w BZP

2025/BZP 00043134/02/P

2.10.)Identyfikator pozycji planu postępowań
1.3.23 Usługi edukacyjne i szkoleniowe w ramach projektu INTERREG INT0300101-ID

Pomerania

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Tak

2.12.)Nazwa projektu lub programu

Projekt „Transgraniczny programu na rzecz zdrowego stylu życia u najmłodszych - Zdrowy Przedszkolak w Zdrowej Gminie” dofinansowany przez Unię Europejską ze środków Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00081187

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

BZP.271.1.3.2025.KJ

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.3.)Wartość zamówienia

395000,00 PLN

4.4.)Rodzaj zamówienia

Usługi

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

1. Przedmiotem zamówienia jest tworzenie lokalnej sieci prosportowej i prozdrowotnej, prowadzenie zajęć ramach Transgranicznego programu na rzecz zdrowego stylu życia u najmłodszych- Zdrowy Przedszkolak w Zdrowej Gminie, finansowanego przez Program Współpracy INTERREG VI A Meklemburgia - Pomorze Przednie / Brandenburgia / Polska w ramach celu „Europejska Współpraca Terytorialna” Europejskiego Funduszu Rozwoju Regionalnego (EFRR).
2. Zakres zamówienia obejmuje:
1) Tworzenie wraz z Zamawiającym lokalnej sieci kreującej działania prosportowe i prozdrowotne;
2) Prowadzenie zajęć sportowych;
3) Współprowadzenie testów motorycznych;
4) Współorganizację i udział w działaniach projektowych: Rodzinne Warsztaty Integracyjne, Wzmocnienie świadomości rodziców poprzez spotkania ze specjalistami oraz Międzynarodowy Festiwal Zdrowy Przedszkolak w Zdrowej Gminie.

3. W ramach wykonania przedmiotu zamówienia Wykonawca zobowiązuje się w szczególności do:
1) tworzenia wraz z Zamawiającym lokalnej sieci kreującej działania prosportowe i prozdrowotne w Gminie Goleniów skupiającej osoby zaangażowane w realizację projektu po stronie wykonawcy tj. nauczycieli grup przedszkolnych, rodziców, kadrę zarządzającą i personel przedszkoli, trenerów różnych dyscyplin sportowych, instruktorów, edukatorów zgodnie z zaleceniami sporządzonymi przez partnera projektu Uniwersytet Szczeciński lub/i Gminnego Koordynatora Projektu – wyznaczonego przez Zamawiającego (zwanego dalej Koordynatorem).

2) współprowadzenia wraz z nauczycielami zatrudnionymi w placówkach zajęć sportowych i testów motorycznych oraz współorganizacji i udziału w działaniach projektowych: Rodzinne Warsztaty Integracyjne, Wzmocnienie świadomości rodziców poprzez spotkania ze specjalistami oraz Międzynarodowy Festiwal Zdrowy Przedszkolak w Zdrowej Gminie – łącznie 2620 godzin ww. działań na rzecz dzieci 12 przedszkoli i grup przedszkolnych w szkołach gminy Goleniów (PP2, PP4, SP2, SP3, SP4, SP5, SP Lubczyna, SP Komarowo, SP Krępsko, ZSP Białuń, ZSP Kliniska Wielkie, ZSP Mosty) w okresie od podpisania umowy do 28.02.2027r. przez Zespół Projektowy (tj. Kierownika Projektu oraz Trenerów) składający się z osób wskazanych w wykazie osób złożonym przez Wykonawcę w ofercie na potwierdzenie spełniania warunków udziału w postępowaniu.
4. Dalszy szczegółowy opis przedmiotu zamówienia określony został w dokumentach zamówienia.

4.5.3.)Główny kod CPV

92622000-7 - Usługi w zakresie organizowania wydarzeń sportowych

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

92620000-3 - Usługi w zakresie sportu

80000000-4 - Usługi edukacyjne i szkoleniowe

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 6

Oferty

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

1

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

1

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

394310,00 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

394310,00 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

394310,00 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 7

Wykonawca, któremu udzielono zamówienia

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Tak

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia (dotyczy pełnomocnika, o którym mowa w art. 58 ust. 2 ustawy)
Fundacja "Milon"

Nazwy (firmy) pozostałych wykonawców wspólnie ubiegających się o udzielenie zamówienia: Fundacja "Concordia Szczecin"

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

NIP 8542367474

7.3.3)Ulica

Chełmońskiego

7.3.4)Miejscowość

Stargard

7.3.5)Kod pocztowy

73-110

7.3.6.)Województwo

zachodniopomorskie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.4.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 8

Umowa

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-07

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

394310,00 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

do 2027-02-28

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

92622000-7Usługi w zakresie organizowania wyd…
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Brak danych benchmarkowych dla tej kategorii CPV.

W ostatnim roku nie znaleźliśmy wystarczającej liczby podobnych postępowań z podaną wartością szacunkową, żeby policzyć statystyki. Zobacz wszystkie przetargi w tej kategorii →

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Gmina Goleniów prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Goleniów.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 394 310 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 92622000-7 (Usługi w zakresie organizowania wydarzeń sportowych). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Fundacja "Milon" (Stargard). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 1 ofertę. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.