Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Wartość umowy
71 121 zł
Umowa zawarta
24 lutego 2025
Okres realizacji
60 dni
Oferty w postępowaniu
20 ofertceny: 71 121 zł – 119 631 zł
Wybrano najtańszą ofertę
Kryteria wyboru
Cena60%Dodatkowy termin gwarancji40%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Dostawa foteli, krzeseł i wieszaków

Zamawiający Województwo Warmińsko-mazurskie (Olsztyn, Warmińsko-Mazurskie) rozstrzygnął postępowanie „Dostawa foteli, krzeseł i wieszaków”, wybierając ofertę wykonawcy Mega System Piotr Dębski. Wartość umowy: 71 121 zł. Złożono 20 ofert.

Zamawiający: Województwo Warmińsko-mazurskieOlsztyn, Warmińsko-Mazurskieopublikowano 7 marca 2025
Wartość umowy
71 121 zł
Liczba ofert
20 ofert
Konkurencyjność
~3,8 oferty
umiarkowana
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Mega System Piotr Dębski (Radzyń Podlaski), mała firma.

  • 2

    UmowaWartość umowy: 71 121,06 zł (umowę zawarto 24 lutego 2025 r.).

  • 3

    OfertyW postępowaniu złożono 20 ofert; ceny wahały się od 71 121,06 zł do 119 631,03 zł.

  • 4

    TerminOkres realizacji umowy: 60 dni.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail