Postępowanie zakończone — umowy we wszystkich 3 częściach3 części
Łączna wartość umów
1 298 242 zł
Rozstrzygnięcia części
  1. Umowa zawarta
    Część 1Remont toalet damskiej i męskiej w Budynku Głównym na Drogowym Przejściu Granicznym w Korczowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr I znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ- STWiORB, załączniku nr 10 do SWZ - Przedmiarze ro
    Wartość umowy
    510 844 zł
    3 oferty
  2. Umowa zawarta
    Część 2Remont toalet damskiej i męskiej w Budynku Gospodarczo - Technicznym na Drogowym Przejściu Granicznym w Medyce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr II znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ- STWiORB, załączniku nr 10 do SWZ
    Wartość umowy
    328 668 zł
    2 oferty
  3. Umowa zawarta
    Część 3Remont toalet damskiej i męskiej w Budynku Odpraw Pieszych na Drogowym Przejściu Granicznym w Medyce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr III znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ- STWiORB, załączniku nr 10 do SWZ - Przedmi
    Wartość umowy
    458 730 zł
    2 oferty
Oferty w postępowaniu
7 ofert(łącznie na 3 części)
Kryteria wyboru
Cena80%Dodatkowa gwarancja10%Termin wykonania robót10%
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Remont toalet damskiej i męskiej obejmujący wymianę stolarki drzwiowej, okładzin podłogowych i ściennych, oraz instalacji wodno - kanalizacyjnej i elektrycznej w podziale na części

Zamawiający Zakład Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej (Korczowa, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Remont toalet damskiej i męskiej obejmujący wymianę stolarki drzwiowej, okładzin…”, wybierając 2 wykonawców. Łączna wartość umów: 1 298 242 zł. Złożono 7 ofert.

Łączna wartość umów
1 298 242 zł
Liczba ofert
7 ofertłącznie, 3 części
Konkurencyjność
~5,1 ofert
wysoka
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

5 wpisów

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcyWybrano wykonawców: Michał Powroźnik (części 1, 2); Przedsiębiorstwo Budowlane "RENOMEX" Paweł Zawitkowski (część 3).

  • 2

    UmowaŁączna wartość zawartych umów: 1 298 241,78 zł.

  • 3

    OfertyŁącznie złożono 7 ofert na wszystkie części postępowania.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Przejdź do nawigacji sekcji

Wynik postępowania

Pełna treść wyniku postępowania wraz z informacją o rozstrzygnięciu i dokumentem źródłowym.

Sekcje ogłoszenia
Sekcja 1

Zamawiający

PunktPoleWartość
1.1.)Rola zamawiającego

Postępowanie prowadzone jest samodzielnie przez zamawiającego

1.2.)Nazwa zamawiającego

ZAKŁAD OBSŁUGI PRZEJŚĆ GRANICZNYCH W KORCZOWEJ

1.3.)Oddział zamawiającego

Dział Administracji i Eksploatacji

1.4)Krajowy Numer Identyfikacyjny

REGON 180635492

1.5)Adres zamawiającego
1.5.1.)Ulica

N/N

1.5.2.)Miejscowość

Korczowa

1.5.3.)Kod pocztowy

37-552

1.5.4.)Województwo

podkarpackie

1.5.5.)Kraj

Polska

1.5.6.)Lokalizacja NUTS 3

PL822 - Przemyski

1.5.7.)Numer telefonu

166242550

1.5.9.)Adres poczty elektronicznej

korczowa@zopgkor.pl

1.5.10.)Adres strony internetowej zamawiającego

https://zopgkor.bip.gov.pl/

1.6.)Adres strony internetowej prowadzonego postępowania

https://platformazakupowa.pl/pn/zopgkor

1.7.)Rodzaj zamawiającego

Zamawiający publiczny - jednostka sektora finansów publicznych - jednostka budżetowa

1.8.)Przedmiot działalności zamawiającego
Inna działalność


Administrowanie przejściami granicznymi

Sekcja 2

Informacje podstawowe

PunktPoleWartość
2.1.)Ogłoszenie dotyczy

Zamówienia publicznego

2.2.)Ogłoszenie dotyczy usług społecznych i innych szczególnych usług

Nie

2.3.)Nazwa zamówienia albo umowy ramowej

Remont toalet damskiej i męskiej obejmujący wymianę stolarki drzwiowej, okładzin podłogowych i ściennych, oraz instalacji wodno - kanalizacyjnej i elektrycznej w podziale na części

2.4.)Identyfikator postępowania

ocds-148610-344058eb-576e-427c-bbfe-3f06a5bcc925

2.5.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00133969

2.6.)Wersja ogłoszenia

01

2.7.)Data ogłoszenia

2025-03-06

2.8.)Zamówienie albo umowa ramowa zostały ujęte w planie postępowań

Nie

2.11.)Czy zamówienie albo umowa ramowa dotyczy projektu lub programu współfinansowanego ze środków Unii Europejskiej

Nie

2.13.)Zamówienie/umowa ramowa było poprzedzone ogłoszeniem o zamówieniu/ogłoszeniem o zamiarze zawarcia umowy

Tak

2.14.)Numer ogłoszenia

2025/BZP 00084682

Sekcja 3

Tryb udzielenia zamówienia lub zawarcia umowy ramowej

PunktPoleWartość
3.1.)Tryb udzielenia zamówienia wraz z podstawą prawną

Zamówienie udzielane jest w trybie podstawowym na podstawie: art. 275 pkt 1 ustawy

Sekcja 4

Przedmiot zamówienia

PunktPoleWartość
4.1.)Numer referencyjny

DAE-242/01/I/2025

4.2.)Zamawiający udziela zamówienia w częściach, z których każda stanowi przedmiot odrębnego postępowania

Nie

4.4.)Rodzaj zamówienia

Roboty budowlane

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr I - Remont toalet damskiej i męskiej w Budynku Głównym na Drogowym Przejściu Granicznym w Korczowej. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr I znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ- STWiORB, załączniku nr 10 do SWZ - Przedmiarze robót oraz załączniku nr 11 do SWZ - Projekcie wykonawczym.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.)Wartość części

510843,60 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr II - Remont toalet damskiej i męskiej w Budynku Gospodarczo - Technicznym na Drogowym Przejściu Granicznym w Medyce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr II znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ- STWiORB, załączniku nr 10 do SWZ - Przedmiarze robót oraz załączniku nr 11 do SWZ - Projekcie wykonawczym.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.)Wartość części

328668,30 PLN

4.5.1.)Krótki opis przedmiotu zamówienia

Część nr III - Remont toalet damskiej i męskiej w Budynku Odpraw Pieszych na Drogowym Przejściu Granicznym w Medyce. Szczegółowy opis przedmiotu zamówienia dla Części nr III znajduje się w załączniku nr 1 do SWZ- STWiORB, załączniku nr 10 do SWZ - Przedmiarze robót oraz załączniku nr 11 do SWZ - Projekcie wykonawczym.

4.5.3.)Główny kod CPV

45000000-7 - Roboty budowlane

4.5.4.)Dodatkowy kod CPV

45330000-9 - Roboty instalacyjne wodno-kanalizacyjne i sanitarne

45310000-3 - Roboty instalacyjne elektryczne

45431200-9 - Kładzenie glazury

45442100-8 - Roboty malarskie

45453000-7 - Roboty remontowe i renowacyjne

4.5.5.)Wartość części

458729,88 PLN

Sekcja 5

Zakończenie postępowania

Część 1

Sekcja 6

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 7

OFERTY (dla części 1)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

3

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

3

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

510843,60 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

553485,52 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

510843,60 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 8

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 1)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Michał Powroźnik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7931525139

7.3.3)Ulica

Łukawiec 188

7.3.4)Miejscowość

Łukawiec

7.3.5)Kod pocztowy

37-626

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 9

UMOWA (dla części 1)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

510843,60 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

84 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 10

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 11

OFERTY (dla części 2)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

328668,30 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

376021,99 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

328668,30 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 12

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 2)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mikro przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Michał Powroźnik

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7931525139

7.3.3)Ulica

Łukawiec 188

7.3.4)Miejscowość

Łukawiec

7.3.5)Kod pocztowy

37-626

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 13

UMOWA (dla części 2)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

328668,30 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

63 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Sekcja 14

ZAKOŃCZENIE POSTĘPOWANIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
5.1.)Postępowanie zakończyło się zawarciem umowy albo unieważnieniem postępowania

Postępowanie/cześć postępowania zakończyła się zawarciem umowy

Sekcja 15

OFERTY (dla części 3)

PunktPoleWartość
6.1.)Liczba otrzymanych ofert lub wniosków

2

6.1.1.)Liczba otrzymanych ofert wariantowych

0

6.1.2.)Liczba ofert dodatkowych

0

6.1.3.)Liczba otrzymanych od MŚP

2

6.1.4.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwach EOG innych niż państwo zamawiającego

0

6.1.5.)Liczba ofert wykonawców z siedzibą w państwie spoza EOG

0

6.1.6.)Liczba ofert odrzuconych, w tym liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.1.7.)Liczba ofert zawierających rażąco niską cenę lub koszt

0

6.2.)Cena lub koszt oferty z najniższą ceną lub kosztem

458729,88 PLN

6.3.)Cena lub koszt oferty z najwyższą ceną lub kosztem

460783,83 PLN

6.4.)Cena lub koszt oferty wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

458729,88 PLN

6.5.)Do wyboru najkorzystniejszej oferty zastosowano aukcję elektroniczną

Nie

6.6.)Oferta wybranego wykonawcy jest ofertą wariantową

Nie

Sekcja 16

WYKONAWCA, KTÓREMU UDZIELONO ZAMÓWIENIA (dla części 3)

PunktPoleWartość
7.1.)Czy zamówienie zostało udzielone wykonawcom wspólnie ubiegającym się o udzielenie zamówienia

Nie

7.2.)Wielkość przedsiębiorstwa wykonawcy

Mały przedsiębiorca

7.3.)Dane (firmy) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia
7.3.1)Nazwa (firma) wykonawcy, któremu udzielono zamówienia

Przedsiębiorstwo Budowlane "RENOMEX" Paweł Zawitkowski

7.3.2)Krajowy Numer Identyfikacyjny

7922299956

7.3.3)Ulica

Dojazdowa 33

7.3.4)Miejscowość

Jarosław

7.3.5)Kod pocztowy

37-500

7.3.6.)Województwo

podkarpackie

7.3.7.)Kraj

Polska

7.3.8.)Czy wykonawca przewiduje powierzenie wykonania części zamówienia podwykonawcom?

Nie

Sekcja 17

UMOWA (dla części 3)

PunktPoleWartość
8.1.)Data zawarcia umowy

2025-03-06

8.2.)Wartość umowy/umowy ramowej

458729,88 PLN

8.3.)Okres realizacji zamówienia albo umowy ramowej

63 dni

8.4.)Zamawiający przewiduje następujące wymagania związane z realizacją zamówienia

w zakresie zatrudnienia na podstawie stosunku pracy, w okolicznościach, o których mowa w art. 95 ustawy

Analiza rynku

Typowy budżet zamawiającego w tej kategorii CPV, podobne postępowania oraz historia zamawiającego i rynek lokalny.

Typowy budżet w tej kategorii CPV

45000000-7Roboty budowlane
Wszystkie przetargi w tej kategorii
Mediana budżetu
550 250 zł
Próbka: 1592 postępowań
Ostatnie 12 miesięcy
Środkowe 50% w przedziale
233 256 zł1 813 668 zł
Rozstęp międzykwartylowy
1 580 412 zł
Źródło próbki
CPV 45000000· dokładne dopasowanie (8 cyfr)
Dolny kwartyl
233 256 zł
Mediana
550 250 zł
Górny kwartyl
1 813 668 zł
Jak liczymy benchmark?

Statystyki obliczamy z pola wartość szacunkowa zamówienia podanego przez zamawiającego w ogłoszeniu: to budżet planowany, nie zawsze odpowiada cenie kontraktowej po rozstrzygnięciu. Używamy percentyli (mediana, Q1, Q3), więc wyniki są odporne na pojedyncze ekstremalne ogłoszenia.

Dokumenty i komunikacja

Platforma składania ofert, linki do dokumentacji i dane kontaktowe zamawiającego.

Najczęstsze pytania o to ogłoszenie

Zakład Obsługi Przejść Granicznych w Korczowej prowadzi postępowanie, a miejscem realizacji jest Korczowa.
Łączna wartość części rozstrzygnięcia wynosi 1 298 242 zł. Kwota pochodzi ze struktury części opublikowanej w ogłoszeniu o wyniku.
Ogłoszenie zostało oznaczone kodem CPV 45000000-7 (Roboty budowlane). CPV (Common Procurement Vocabulary) to unijny słownik klasyfikacyjny, dzięki któremu możesz łatwo porównać to postępowanie z podobnymi zamówieniami w tej samej kategorii.
Zamówienie zostało udzielone: Michał Powroźnik (Łukawiec). Szczegóły wyboru, punktacji i opublikowanych kwot znajdziesz w treści ogłoszenia o wyniku.
W postępowaniu złożono 3 oferty. Liczba ofert jest istotnym wskaźnikiem konkurencyjności rynku dla tego typu zamówień.
Pełne ogłoszenie jest dostępne w oficjalnym źródle (Biuletyn Zamówień Publicznych). Atlas Przetargów prezentuje treść zgodnie z dokumentem źródłowym wraz z linkiem do oryginału.