ZakończoneBZPOgłoszenie o zamówieniu
Ogłoszenie

Zakup dostępu do danych badania zachowań użytkowników treści internetowych

Zamawiający Biuro Krajowej Rady Radiofonii i Telewizji (Warszawa, Mazowieckie) prowadził postępowanie „Zakup dostępu do danych badania zachowań użytkowników treści internetowych”. Termin składania ofert minął 10 marca 2025, 11:00. Planowany budżet: 207 960 zł. Wadium nie jest wymagane.

Otwórz na BZP
Zamawiający: Biuro Krajowej Rady Radiofonii i TelewizjiWarszawa, Mazowieckieopublikowano 28 lutego 2025
Planowany budżet (wartość szacunkowa)
207 960 zł
Wadium
Niewymagane (wg ogłoszenia)
Termin składania ofert
10 marca 2025, 11:00
Zakończone
Konkurencyjność
~4,4 oferty
wysoka
W takich przetargach zwykle startuje sporo firm.
w podobnych postępowaniach (ta branża i region)
Kryteria oceny ofertDecyduje wyłącznie cena

Przebieg postępowania

2 wpisy
  1. OgłoszenieBieżące

    28 lutego 2025

    Termin ofert: 10 marca 2025 11:00
  2. Wynik: wybrano wykonawcę

    24 kwietnia 2025

    1 oferta1 wykonawca
    Otwórz ogłoszenie →

Kluczowe informacje

Podsumowanie
  • 1

    KryteriaKryteria oceny ofert: Cena 100%.

  • 2

    ZakresPrzedmiot zamówienia: Zakup dostępu do danych badania zachowań użytkowników treści internetowych.

  • 3

    WarunkiWadium nie jest wymagane.

  • 4

    ZakresSzacunkowa wartość zamówienia: 207 960,00 zł.

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail