Postępowanie zakończone — wybrano wykonawcę
Wybrany wykonawca
Laba Teresa· Stalowa Wola
Wartość umowy
23 896 zł
Umowa zawarta
12 lutego 2025
Okres realizacji
do 19 grudnia 2025
ZakończoneBZPOgłoszenie o wyniku postępowania
Wynik postępowania

Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z niepełnosprawnością” dla Jednostek Samorządu Terytorialnego– edycja 2025 – Część II”

Zamawiający Stalowowolskie Centrum Usług Wspólnych (Stalowa Wola, Podkarpackie) rozstrzygnął postępowanie „Świadczenie usług asystenckich w ramach Programu ,,Asystent osobisty osoby z…”, wybierając ofertę wykonawcy Laba Teresa. Wartość umowy: 23 896 zł.

Wartość umowy
23 896 zł
Liczba ofert
Brak danych
Konkurencyjność
~1,5 oferta
ograniczona
tyle średnio w tej branży i regionie

Przebieg postępowania

3 wpisy

Analiza wyniku postępowania

Podsumowanie
  • 1

    WykonawcaWybrano ofertę firmy Laba Teresa (Stalowa Wola).

  • 2

    UmowaWartość umowy: 23 896,00 zł (umowę zawarto 12 lutego 2025 r.).

  • 3

    TerminOkres realizacji umowy: do 19 grudnia 2025 r..

Na podstawie ogłoszenia · Zawsze weryfikuj z oryginalnym ogłoszeniem

Alert e-mail